Ücretsiz Disk Temizleme Programı – Disk Cleaner Bedava İndir Download Yükle

Disk temizleme programı, ücretsiz disk temizleme programı, bedava disk temizleme programı, sistemi hızlandırma programı, gereksiz dosyaları silme programı.


Disk temizleme programı, ücretsiz disk temizleme programı, bedava disk temizleme programı, sistemi hızlandırma programı, gereksiz dosyaları silme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 805 KB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Disk Cleaner ücretsiz bir disk temizleme yazılımıdır. Yazılım ile geçici sistem dosya ve dizinlerini, Internet Explorer önbellek ve çerezlerini, geri dönüşüm kutusunu hızlı ve kolay biçimde boşaltabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan yazılımın içerisinde reklam ya da casusluk amaçlı hiçbir zararlı bulunmamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows kullanıcıları sistemlerine gerekli bakım ve onarımı yapmayıp gereksiz verileri sistemlerinden silmediklerinde sabit disk üzerinde boş yere alan kaplayan veriler birikmektedir. Bu durum sistem kararlılığını ve hızını olumsuz yönde etkilemektedir. Sistem verilen komutlara daha geç tepki vermeye başlamakta istenilen performansın altına düşmektedir.

Disk Cleaner yazılımı sistem üzerindeki gereksiz verileri temizlemesinin yanı sıra internet kullanımı sırasında biriken önbellek dosyalarını, çerezleri, girilen adresleri ve kullanım tarihçesini de silebilmektedir. Ayrıca sistemde kurulan olan yazılımların (Winamp, Spyware Doctor vb.) oluşturduğu artık dosyaları da kaldırabilmektedir.

Disk Cleaner

Kullanımı oldukça kolay olan yazılımla silinmesini istediğiniz alanları işaretleyerek “Clean” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Oldukça hızlı biçimde seçtiğiniz alanlardaki gereksiz verileri temizleyen yazılımla tercih profili oluşturabilir ve daha sonraki temizleme işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Disk Temizleme Programı – Disk Cleaner Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir