İnternet ve Bilgisayar Hızlandırma Programı İndir – PCSwift İndir Download Yükle

İnternet bağlantı hızınızın yavaşlığında şikayetçi iseniz PCSwift programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızın yavaşlığından şikayetçi iseniz yine PCSwift programını kullanabilirsiniz. İnternet ve bilgisayar ayarınızı optimize eden bu program basit bir kullanıma ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.


PCSwift 1.12.2.2013

İnternet bağlantı hızınızın yavaşlığında şikayetçi iseniz PCSwift programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızın yavaşlığından şikayetçi iseniz yine PCSwift programını kullanabilirsiniz. İnternet ve bilgisayar ayarınızı optimize eden bu program basit bir kullanıma ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Her işiniz için farklı bir araç PCSwift programı içerisinde yer alıyor.

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 2,9 MB
Dil: Ingilizce
Versiyon: 1.12.2.2013
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Program ana penceresinde hızlandırma ayarlarını yapabileceğiniz bir çubuk yer almaktadır. Sistem bilgilerinizi ve internet bağlantı tipinizi otomatik tespit eden yazılım bu çubuğu kaydırdığınızda hızlandırma ayarlarını belirlemenize ve Optimize Now tuşuna tıkladığınızda hızlandırma işlemini uygulamanıza yardımcı oluyor. Programın deneme sürümünde maksimum hızlandırma seviyesi hariç diğer hızlandırma seçenekleri kullanılabilmekte. PCSwift ile yaptığınız hızlandırma ayarlarını uygulamak için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmekte.

PCSwift yaptığınız değişiklikleri olduğu gibi geriye döndürebilmenize de imkan tanıyor. Bunun için program ana penceresindeki Restore tuşunu kullanabiliyorsunuz. Bu işlemin etkin olması için de bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

PCSwift

PCSwift bilgisayar hızlandırma işlemini işletim sisteminize çeşitli ayarlamalar yaparak gerçekleştirmektedir. Donanımlarınızdan daha verimli yararlanmanızı sağlayan bu değişiklikler haricinde bilgisayarınızın tam performans çalışmasını etkileyen hatalar gideriliyor ve bilgisayarınızın önündeki bariyerler kaldırılıyor. PCSwift internet hızlandırma işlemini ise yaptığı kayıt defteri değişiklikleri ile gerçekleştirmekte. Bu değişiklikler ağ üzerinden transfer edilen paketlerin transfer hızlarını arttırmaktadır.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “İnternet ve Bilgisayar Hızlandırma Programı İndir – PCSwift İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir