PDF’den Excel’e Dönüştürme Programı – PDF To Excel Converter İndir Download Yükle

pdf dosyalarını excel e çevirme programı, pdf dosyalarını office excel e dönüştürme programı, dönüştürme programı, pdf düzenleme programı, pdf yi excel e convert etme programı, pdf excel converter programı, pdf dönüştürücü, excel dönüştürücü.


pdf dosyalarını excel e çevirme programı, pdf dosyalarını office excel e dönüştürme programı, dönüştürme programı, pdf düzenleme programı, pdf yi excel e convert etme programı,  pdf excel converter programı, pdf dönüştürücü, excel dönüştürücü.

Lisans: Kısıtlamalı
Boyut: 4.4 MB
Dil: Diğer
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Normalde satış fiyatı $39.95 olan bu yazılıma 1 Mart 2012 tarihine kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi tanıtım yazısının en altında.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF To Excel Converter

PDF To Excel Converter ile PDF biçimindeki dosyalarınızı Microsoft Excel (XLS) biçimine dönüştürebilirsiniz. Bu şekilde verilerinizi Excel üzerinden düzenleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Yazılım PDF belgelerinizdeki verileri tarayıp, olabilecek en doğru ve hızlı bir şekilde Excel biçimine dönüştürür. Kullanımı oldukça basit. PDF dosyalarınızı yazılımın dosya listesine sürükle-bırak yaparak taşıdıktan sonra “Start Converting Now” tuşuna basmanız yeterlidir.
Yazılımın normalde satış fiyatı $39.95’dir. 1 Mart 2012 tarihine kadar sürecek olan kampanya ile bu yazılıma ücretsiz sahip olabilirsiniz. Hediye lisans kodu: QBLX63E875PLS81

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PDF’den Excel’e Dönüştürme Programı – PDF To Excel Converter İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir