Tır Sürme Simülasyon Oyunu İndir – Euro Truck Simulator 1.3 İndir Download Yükle

Tır sürerek Avrupa’yı dolaşmak istiyorsanız Euro Truck Simulator 1.3 oyununu oynamalısınız. Güzel bir tır simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator ile keyifli dakikalar sizi bekliyor. Lisans:Deneme Sürümü Dil Desteği:İngilizce İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP Boyut: 111 MB Birçok …


Tır sürerek Avrupa’yı dolaşmak istiyorsanız Euro Truck Simulator 1.3 oyununu oynamalısınız. Güzel bir tır simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator ile keyifli dakikalar sizi bekliyor.

  • Lisans:Deneme Sürümü
  • Dil Desteği:İngilizce
  • İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP
  • Boyut: 111 MB

Birçok farklı tüketim malzemesini yada hammaddeyi farklı yerlere taşımak ve Avrupa’yı oyun üzerinden görmek isterseniz Euro Truck Simulator tam size göre bir oyun.Bir tır şoförü olarak Avrupa’yı dolaşmak ve birçok yere mal taşıyarak para kazanmak ve bu kazancınızı bir tır filosu oluşturmak için kullanmak isterseniz Euro happy wheels demo Truck Simulator tam size göre bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Euro Truck Simulation

18 Wheels of Steel‘in Avrupa versiyonu olan oyunda kullandığınız tır ile aldığınız yükü Avrupa’nın değişik şehirlerine götürerek para kazanmaya çalışıyorsunuz. Uzun tır yolculuklarını bilgisayarınızda yapmak istiyorsanız oynayabileceğiniz eğlenceli ve zamanınızı bolca harcayabileceğiniz bir simulasyon oyunu.

Eğer Euro Truck Simulator oyununu beğendiyseniz, oyunun yeni çıkan versiyonu Euro Truck Simulator 2 oyununu da sitemiz üzerinden indirerek deneyebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Tır Sürme Simülasyon Oyunu İndir – Euro Truck Simulator 1.3 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir