Türkçe Ücretsiz Antivirüs Programı İndir – Bedava Virüs Programı “avast! Free Antivirus” İndir Download Yükle

Ücretsiz antivirüs programları arasında en popüler olanlardan biriside avast! Free Antivirus isimli programdır. Türkçe dil seçeneği ve oldukça iyi koruma sağlaması ile vürüsleri karşı bilgisayarınızı güvenli altına alabiliyorsunuz.


avast! Free Antivirus Nedir?

Ücretsiz antivirüs programları arasında en popüler olanlardan biriside avast! Free Antivirus isimli programdır. Türkçe dil seçeneği ve oldukça iyi koruma sağlaması ile vürüsleri karşı bilgisayarınızı güvenli altına alabiliyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 110 MB
Dil: Türkçe
Kısıtlama: Yok
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

avast! Free Antivirus Artıları ve Eksileri

Sponsorlu Bağlantılar

Artıları

  • Yenilenmiş kurulum ve arayüz
  • Uzaktan Yardım
  • İkincil koruma olarak yükleme imkanı
  • Dahili masaüstü aracı

Eksileri

  • Bazı kullanıcılar tarama işleminin yavaşlığından şikayetçi

avast! Free Antivirus

avast! Free Antivirus Özellikleri ve Yenilikleri

Ücretsiz antivirüs programlarının içerisinde en çok tercih edilenlerden bir tanesi olan Avast, bir önceki sürümünde gerçekleştirdiği tasarım değişikliğinin ardından 6. sürümünde ağırlık olarak güvenlik iyileştirmelerine yer verdi.

Avast yeni sürümünde geliştirdiği Auto Sandbox özelliği oldukça göze çarpıyor. Bu yeni geliştirilen özellikte sezgisel olarak  arka planda çalışmakta olan uygulamalarda tehdit unsuru içerenleri seçerek işletim sisteminizin daha verimli çalışmasını sağlıyor.

Bir önceki sürümde çalışıp çalışmadığını göremediğimiz program bu yeni geliştirilmiş sürümde yan bara koyduğu sihirbaz happy wheels demo sayesinde rahat ulaşım ve hızlı kontrol sağlıyor. Yeni dahil edilenlerin arasında bulunan Web Shield(İnternet Koruması) ile arama yaptığınız sitelerin güvenli olup olmadığını bu sayede anlayabiliyorsunuz. Bu özellikInternet Explorer ve Firefox tarayıcıları ile uyumlu.

Avast!  WebRep (Yeni): Sitelerin güvenli olup olmadığını  avast kullanıcılarının oluşturduğu internet güven endeksi sayesinde önceden görebileceksiniz.

Avast! AutoSandbox (Yeni):
 Güvenli sanallaştırılmış ortam özelliğiyle şüpheli bulunan programları bu ortamda çalıştırarak sisteminizi korumanıza yarımcı olur.

Web Kalkanı Yeni: Web kalkanı özelliğiyle akıllı akış taramasını kullanarak ziyaret ettiğiniz tüm sayfaları,indirmiş olduğunuz dosyaları ve java komut dosyalarını tarayabilirsiniz. Bu özellik gezinme hızınızı etkilemez.

Antivirüs – Anticasus Taraması: Geliştirilen yeni sürümde güvenli bir koruma sağlayabilmek için tehdit unsuru bulanan her türlü yazılıma karşı güçlendirildi.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen Avast’ın orijinal sitesini ziyaret ediniz.

Önemli! Avast Free Antivirus ücretsizdir. Ancak 30 günlük sürenin ardından sisteme kayıt olarak  Avast’ın ücretsiz olarak verdiği kişisel aktivasyon kodunu programa girmeniz gerekmektedir.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Antivirüs Programı İndir – Bedava Virüs Programı “avast! Free Antivirus” İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir