Türkçe Ücretsiz Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe Cümle Çevirme Programı – Turing Translation Bedava İndir Download Yükle

Turing Translation programı, Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye hem kelime çevirisi yapabiliyor hemde cümle çeviriyor. Son sürümünü çıkaran Turing Translation, bünyesinde Google Translate uygulamasını da barındırıyor. Öyle görülüyor ki Turing Translation sayesinde artık ingilizce hiç kimsenin sorunu olmayacak.


Turing Translation programı, Türkçe’den İngilizce’ye, İngilizce’den Türkçe’ye hem kelime çevirisi yapabiliyor hemde cümle çeviriyor. Son sürümünü çıkaran Turing Translation, bünyesinde Google Translate uygulamasını da barındırıyor. Öyle görülüyor ki Turing Translation sayesinde artık ingilizce hiç kimsenin sorunu olmayacak.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Turing Translation, İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye sözcük ve tümce çevirisi yapabilen bir yazılımdır. Kullanıcılara tümüyle ücretsiz sunulmakta ve günden güne geliştirilmektedir. Çalışma mantığı diğer çeviri yazılımlarından biraz farklıdır. Tümce çevirisi yapabilmek için yazılım veritabanında hazır hikayeler barındırmaktadır. Bu hazır hikayeler içerisinde geçen binlerce tümce sayesinde de İngilizce ve Türkçe tümce çevirilerini başarılı biçiminde yapabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

happy wheels demo alt="Turing Translation" src="http://www.gezginler-indir.com/wp-content/uploads/2013/09/Turing-Translation.jpg" width="450" height="311" />

Şu anki yapısı ile basit tümceleri çevirebilmekte olan yazılım geliştirildikçe daha başarılı çeviriler yapmaktadır. Yazılımın veritabanını kullanıcıların da geliştirebiliyor olması güzel bir özelliktir. Yazılıma istediğiniz tümceleri ve karşılıklarını girip kaydedebilirsiniz. Yazmış olduğunuz Türkçe ya da İngilizce tümceleri yazılımın seslendirebilmesi de bir başka güzel özellik.

Kullanımı oldukça kolay olan yazılım kurulum da gerektirmiyor. İnnDirmiş olduğunuz ZIP biçimli sıkıştırılmış dosyayı bir klasör içerisine çıkartıp Turing.exe uygulamasına tıklamanız yeterli. Başlangıç seviyesindeki kullanıcılara hitabeden yazılımın ses kayıt özelliği de bulunuyor. Küçük boyutu ve ücretsiz olmasına rağmen oldukça yararlı bir yazılım olduğu söylenebilir.

Yeni Sürüm Özellikleri :

  • Google translate eklendi.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe Cümle Çevirme Programı – Turing Translation Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir