Türkçe ve Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı – eMule İndir Download Yükle Bedava

Dünyanın en iyi dosya paylaşım programlarından birisi olan eMule isimli program özellikle kişiden kişiye dosya paylaşımı hakkında büyük kolaylıklar sağlıyor. Açık kaynak kodlu bir program olan olan eMule ile aradığınız bütün dosyaları bulabilirsiniz.


Kişiden Kişiye Dosya Paylaşımı

Dünyanın en iyi dosya paylaşım programlarından birisi olan eMule isimli program özellikle kişiden kişiye dosya paylaşımı hakkında büyük kolaylıklar sağlıyor. Açık kaynak kodlu bir program olan olan eMule ile aradığınız bütün dosyaları bulabilirsiniz. Paylaşım oranı çok yüksektir ve indirdiğiniz bütün dosyaları virüs taramasından geçirmeniz gerekmektedir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.2 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

eMule indir, eMule download, Türkçe dosya paylaşım programı, dosya paylaşım programı indir, ücretsiz dosya paylaşım programı

eMule Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Merkur isimli biri orjinal eDonkey2000 istemcisinden memnun değildi ve 13 Mayıs 2002 tarihinin şafağında daha iyisini yapabileceğine inandı. Ve böylece yaptı. Diğer geliştiricileri etrafına topladı ve eMule Projesi doğdu. Amaçları, eDonkey’nin meşhur olmadan önce, tonlarca özellik eklenmiş ve çok güzel GUI (Grafiksel Kullanıcı Arabirimi) olan bir istemciyi kullanılır hale getirmekti. Bu kararın ne etki edeceğini hayal bile edemezlerdi…

Bugün ise, eMule dünyadaki en büyük tek ve en sağlam kişiden kişiye dosya paylaşım istemcisidir. Açık kod politikası sayesinde her yayımı ile ağın daha randımanlı çalışmasını sağlayan, projeye katkıda bulunabilen birçok geliştiriciye teşekkürler.

“eMule” adı donkey (eşek) ile benzer bir hayvan adı olan “Mule”‘dan yani Türkçesi “Katır”‘dan gelir 😉

eMule

eMule Özellikleri

 • İstemciler güvenilir bir ağ oluşturmak için birçok ağ kullanır. (ED2K, Kaynak Değişimi, Kad)
 • Kad şu an deneme aşamasındadır, eMule 0.42 happy wheels demo sürümünde Kad kullanılmak için etkinleştirilebilir.
 • eMule’un Sıra ve Kredi sistemi ağa gönderilenleri çoğaltarak herkesin istediği gibi dosya aldığından emin olmanız için yardım eder.
 • eMule tamamen ücretsizdir. eMule ayrıca tamamen reklam, casus yazılım gibi unsurları barındırmaz. Biz bunu eğlence ve bilgi için yaptık, para için değil.
 • Her dosya innDirilirken hatasız dosya olması için bozulmalara karşı kontrol edilir.
 • eMule’un Akıllı Bozukluk Saptama Denetimi bozuk parçaların hızlı bir şekilde düzeltilmesine yardımcı olur.
 • Otomatik öncelikler ve Kaynak yönetimi size birçok innDirmeyi izlemeye gerek kalmadan başlatmanız için olanak sağlar.
 • Önizleme işlevi tamamlanmadan önce hareketli görüntülere ve arşivlere bakmanız için olanak sağlar. Görüntü önizlemek için biz Video Lan İstemcisi’ni öneririz.
 • eMule’un özellikleri web hizmeti ve web sunucusu internet üzerinden hızlı erişmenize olanak sağlar.
 • İnnDirmelerinizi düzenlemek için kategori oluşturabilirsiniz.
 • Bulmak istediğiniz dosyalar için eMule mümkün olan geniş bir alanda arama sunar. Bu alanlar : Sunucular (Yerel ve Genel), web tabanlı (Jigle ve Filedonkey) ve Kad (Hala Alfa).
 • eMule aynı zamanda aramaların daha çok esnek yapmak için size, çok karışık olan Boolean aramalarını kullanmaya olanak sağlar.
 • Mesajlaşma ve arkadaş sistemi ile diğer istemcilere mesaj gönderebilirsiniz ve onları arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Arkadaş listenizde, eğer arkadaşınız çevrimiçi ise her zanan görebilirsiniz.
 • İçine yerleştirilmiş IRC istemcisi ile diğer indiriciler ve dünyanın her yerindeki sohbetciler ile sohbet edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe ve Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı – eMule İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir