Türkçe Virüs Koruma / Temizleme Programı – AVG AntiVirus 2014 İndir Download Yükle

Antivirüs programları arasında önemli bir yere sahip olan AVG AntiVirus, AVG AntiVirus 2014 versiyonuyla en güncel bir şekilde bilgisayarınızı virüs, solucan, casus yazılım gibi birçok zararlı yazılımlardan korumaya aday bir program.


Antivirüs programları arasında önemli bir yere sahip olan AVG AntiVirus, AVG AntiVirus 2014 versiyonuyla en güncel bir  şekilde bilgisayarınızı virüs, solucan, casus yazılım gibi birçok zararlı yazılımlardan korumaya aday bir program.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 4.2 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

AVG Anti-Virus 2014, profesyonel bir virüsten koruma yazılımıdır. Son sürümüyle Türkçe dil desteğine sahip olarak, tümüyle değişmiş tasarımı ile karşımıza çıkmaktadır. Yazılımın kullanımı son derece kolaydır. Yerleşik taramasına ek olarak, internet üzerinde gezdiğimiz tüm zamanlarda da tarayıcılarımız aracılığıyla bağlantı kurduğumuz tüm sayfalarda korunmamızı sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AVG Anti-Virus Free 2013

AVG Anti-Virus 2014, sürekli güncellenen virüs tanımlama veritabanı ile bilinen zararlıları tespit ederken, sezgisel tarama teknolojisi ile de bilinmeyen zararlılara karşı koruma sağlamaktadır. Bilgisayarımız üzerinde gerçekleşen her türden işlemi gerçek-zamanlı koruma aracı ile happy wheels demo takip etmekte ve oluşan riskleri ortadan kaldırmaktadır.

AVG Anti-Virus 2014, internetten indirdiğimiz tüm dosyaları biz kullanmaya başlamadan kendiliğinden taramakta ve zararlı olanları temizlemektedir. Bu sayede bilgisayarımıza internetten yüklenen tüm dosyaların yaratabileceği riskleri de önlemektedir. Yazılım ayrıca anlık mesajlaşma yazılımları üzerinden bize gönderilen linkleri de denetleyerek, bu alanlardan gelebilecek tehditlere karşı da koruma sağlamaktadır.

Yazılımın Özellikleri:

  • Gerçek-zamanlı tarama özelliğine sahiptir.
  • Web-tarama özelliği ile internet üzerinden gelebilecek zararlıları engeller.
  • İndirilen dosyaları kendiliğinden tarar.
  • Anlık mesajlaşma yazılımları ile ulaşan bağlantıları denetler.
  • Virüslere, truva atlarına, reklam araçlarına, casus yazılımlara, solucanlara karşı koruma sağlar.
  • E-posta yolu ile bulaşabilecek tehditleri engeller.
  • Kendiliğinden güncelleme özelliğine sahiptir.
  • Türkçe dil desteğine sahiptir.
  • Kullanımı kolaydır.

Not: Yazılımın deneme sürümünü 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Tam Sürüm için programı satın almanız gerekmektedir.

Türkçe ve Ücretsiz AVG Anti-Virus Free 2013 İndirmek için Tıklayınız…

 


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Virüs Koruma / Temizleme Programı – AVG AntiVirus 2014 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir