Ücretsiz Bilgisayar ve Tarayıcı Geçmişini Silme Programı İndir – Privacy Eraser Free İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızdaki bütün adımlarınızı ve bütün kayıtlarınızı silecek ve geride hiçbir iz bırakmayacak bir program arıyorsanız Privacy Eraser Free isimli program sizin için biçilmiş bir kaftandır. Gelişmiş bir geçmişi silme programı olan Privacy Eraser Free ile web adreslerini, kayıtlı şifreleri, log dosyalarını, geçici dosyaları ve izleri kolaylıkla silebilirsiniz.


Privacy Eraser İle Bütün Geçmişi Silin

Bilgisayarınızdaki bütün adımlarınızı ve bütün kayıtlarınızı silecek ve geride hiçbir iz bırakmayacak bir program arıyorsanız Privacy Eraser Free isimli program sizin için biçilmiş bir kaftandır. Gelişmiş bir geçmişi silme programı olan Privacy Eraser Free ile web adreslerini, kayıtlı şifreleri, log dosyalarını, geçici dosyaları ve izleri kolaylıkla silebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.0.278
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari ve Opera gibi tüm popüler tarayıcıları destekleyen program sayesinde tarayıcı geçmişinizi kolay ve hızlı bir şekilde silebilirsiniz. Ayrıca FAT16, FAT32, exFAT veya NTFS sistemler üzerinde yer alan dosyaları kolayca silebilirsiniz.

İlk kez çalıştırdığınız zaman bilgisayarınız üzerinde derinlemesine bir tarama yapabileceğiniz program, kısa süre içerisinde bilgisayarınız üzerinde kalan izleri sizin için bulur ve silmek isteyip istemediğinizi sorar. Eğer tüm geçmiş verilerinizi ve izlerinizi silmek istiyorsanız, gerekli onayı vermeli ve ardından bilgisayarınızı tekrar başlatmalısınız.

Windows sekmesi altında yer alan dosya türlerinden hangilerinin silinmesini isteyip istemediğinize de karar verebileceğiniz program, tüm geçmiş aktivitelerinize ait bilgileri de kullanıcılara sunmaktadır.

Ayrıca her farklı internet tarayıcısı için hangi ayarları kullanmak istediğinizi de belirleyebileceğiniz program, tüm internet tarayıcılarınızı otomatik olarak tanır ve gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemler konusunda size yardımcı olur. Daha önce girmiş olduğunuz web sitesi adresleri, kayıtlı şifreler, Index.dat dosyaları ve çok daha fazlası için destek sunan program, bu konuda gerçekten etkili bir çözüm sunmaktadır.

Privacy Eraser

ACDSee, Adobe Reader, WinRAR, Windows Media Player, BitTorrent ve daha birçok yazılım tarafından bilgisayarınız üzerinde bırakılan izlerin silinmesi konusunda da destek sunan program yardımıyla, arkanızda hiçbir iz bırakmadan çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Dosya parçalama ve veri silme gibi ek özelliklere de sahip olan Privacy Eraser Free, kullanıcılara birçok gelişmiş seçenek sunmaktadır.

Bilgisayarınız üzerinde yer alan geçmişle ilgili tüm verileri temizleyebileceğiniz ve silebileceğiniz Privacy Eraser Free’ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

Sistem Gereksinimleri

  • Intel / AMD veya diğer uyumlu işlemci
  • Microsoft, Windows 8/7/Vista/XP/2012/2008/2003 (32/64-bit)
  • 512MB RAM veya daha fazla
  • Kullanılabilir sabit disk alanı 10MB

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Bilgisayar ve Tarayıcı Geçmişini Silme Programı İndir – Privacy Eraser Free İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir