Ücretsiz Güvenli ve Kalıcı Dosya Klasör Silme Programı İndir – Securely File Shredder İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızdaki dosyaları ve klasörleri tamamen bilgisayarınızdan silmek ister misiniz? Bilgisayarınızdaki dosyaları güvenli bir şekilde kaldırmak için ve kalıcı olarak kaldırmak için ücretsiz olarak Securely File Shredder isimli programı kullanabilirsiniz.


Bilgisayarınızdaki dosyaları ve klasörleri tamamen bilgisayarınızdan silmek ister misiniz? Bilgisayarınızdaki dosyaları güvenli bir şekilde kaldırmak için ve kalıcı olarak kaldırmak için ücretsiz olarak Securely File Shredder isimli programı kullanabilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  •  Dil: İngilizce
  • Boyut: 462 KB
  • Gereksinim: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Windows işletim sistemi içerisinde sildiğiniz dosyalar, geri dönüşüm kutusu boşaltılsa bile maalesef sabit diskte varolmaya devam ediyorlar ve o bölgenin üstüne yeni bir veri yazılmadıkça tüm silinen dosyalar geri döndürülebilir halde oluyorlar.

Securely File Shredder

Securely File Shredder programı tam da bu amaç için hazırlanmış olan uygulamalardan bir tanesi ve dosyalarınızı güvenle silmeniz için kullanılıyor. İsterseniz tek tek dosyaları, isterseniz de bütün bir klasörü temizleyebileceğiniz program, silinen dosyaların üzerine rastgele veriler yazıyor ve böylece bunlara yeniden erişimi engellemiş oluyor. Kaç defa üzerine yazılacağını da belirleyebilmeniz sayesinde güvenlik düzeyinizi de ayarlayabilirsiniz.

Program ücretsiz olarak sunuluyor ve kullanırken tek yapmanız gereken dosya ve klasörlerinizi sürükle bırak desteği sayesinde programın arayüzüne bırakmak.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Güvenli ve Kalıcı Dosya Klasör Silme Programı İndir – Securely File Shredder İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir