Ücretsiz MP3 Kesme Programı İndir – Free MP3 Cutter and Editor İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızdaki müzikleri kesip kırpacağınızı ücretsiz bir program arıyorsanız bu kesinlikle Free MP3 Cutter and Editor olmalıdır. Oldukça kullanışlı bir programdır ve MP3’leri istediğiniz yerden kesmenizi, kırpmanızı ve istemediğiniz kısımları silerek kaydetmenizi sağlar.


Free MP3 Cutter and Editor İle Müzikleri Kırpın

Bilgisayarınızdaki müzikleri kesip kırpacağınızı ücretsiz bir program arıyorsanız bu kesinlikle Free MP3 Cutter and Editor olmalıdır.  Oldukça kullanışlı bir programdır ve MP3’leri istediğiniz yerden kesmenizi, kırpmanızı ve istemediğiniz kısımları silerek kaydetmenizi sağlar. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13,6 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlarımız için zil sesleri ayarlamak için her zaman basit birprograma ihtiyaç duymuşuzdur. Bu MP3 Cutter adındaki program da 1 MB’lık dosya boyutu ve kolay kullanımı ile bu amaca hizmet eden en kullanışlı programlardan birisi.

Free MP3 Cutter and Editor

Bu program yardımıyla .mp3 uzantısına sahip dosyalarınızı açabilir ve istediğiniz şekilde kırpabilirsiniz. Programın kullanımından kısaca bahsetmemiz gerekirse; açtığımız MP3 dosyanın kesmek istediğimiz bölümünün başlangıç bölümünde “Set Start” butonuna basıyoruz. Aynı şekilde bitirmek istediğimiz bölümünde ise “Set End” butonuna basıyoruz ve daha sonra disk şeklindeki kaydet tuşuna basıyoruz. Hepsi bu kadar.

Ayrıca mono olarak kayıtlı .mp3 dosyalarını programla sadece bir kaç tıklamayla stereo’ya dönüştürebilirsiniz.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz MP3 Kesme Programı İndir – Free MP3 Cutter and Editor İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir