Ücretsiz Resim Düzenleme Programı – Paint.NET Bedava İndir Download Yükle

Ücretsiz resim düzenleme programı, ücretsiz fotoğraf düzenleme programı, ücretsiz grafik düzenleme programı, resim düzenleyici program, kaliteli resim düzenleme programı indir.


Ücretsiz resim düzenleme programı, ücretsiz fotoğraf düzenleme programı, ücretsiz grafik düzenleme programı, resim düzenleyici program, kaliteli resim düzenleme programı indir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.6 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Paint.NET, Washington State Üniversitesi’nin geliştirdiği çok güzel ve ücretsiz bir resim düzenleyicisi. Küçük boyutlu olmasına rağmen birçok özelliği var. MS Paint’in daha sonradan yerini alabileceği kullanışlı bir araç. C# programlama dilini kullanan Paint.NET az da olsa C++ dili içeriyor ve katmanlama sistemine, sabit diskin yettiği ölçüde geri ve ileri komutlarına, özel efektlere ve süzgeçlere, değiştirilebilir fırça boyutuna, saydam PNG desteğine, kırmızı göz kaldırıcıya, yüksek kalite ile resmi boyutlandırmaya, %1-%3200 arasında yakınlaştırma-uzaklaştırmaya sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikleri:

 • Kolay ve Sezgisel Arayüz
  Yazılımdaki her özellik sezginizle hızlı bir şekilde öğrenebileceğiniz şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Hatta bazı kullanıcılar MS Paint yerine bu yazılımı kullanıyor.
 • Katmanlar
  Ücretli ve karışık yazılımlarda bulunan bu özellik resimlerde zengin komposizyon sunmaktadır. Katmanları bir resmin üzerinde resimle birlikte görüntüyü sağlayan saydam dilimlere benzetebilirsiniz.
 • Sınırsız Geri ve İleri Alma
  Her insan yanlış yapar ve bunları düzeltmek ister. Sıradan programlar bellik bir yere kadar yaptığınız işlemleri geri alır; ama Paint.NET sabit diskinizin kapasitesi ölçüsünde sınırsız geri ve ileri alma olanağı sağlar.
 • Özel Efektler
  Resimlerinizi efektlerle daha canlı hale getirebilirsiniz. Bulanıklaştırma, keskinleştirme, bükme, kabartma,
 • Açık Kaynak Kodlu ve Ücretsiz
  Paint.NET ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. C# dili yazılan ve az da olsa C++ içeren Paint.NET’in kaynak kodu ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

paintnet

Yeni Özellikler:

 • Gradient aracı elmas, ışınsal, doğrusal ve koniksel biçimleri destekliyor.
 • 256×256 lık resim EXE dosyası içine 150 KB ile sıkıştırılacak.
 • Bazı hata giderimleri yapıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Resim Düzenleme Programı – Paint.NET Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir