Ücretsiz ve Türkçe Microsoft Excel Görüntüleme Programı – Excel Viewer Bedava İndir Download Yükle

Microsoft Excel ile hazırlanan bütün dökümanları açmanıza yani görüntülemenize imkan sağlayan bir programdır. Görüntüleyebileceğiniz Excel sürümleri Excel 97 ve sonraki sürümler içindir. Excel ile hazırlanan dosyalar Excel Viewer da sadece görüntüleyebilir veya yazdırabilirsiniz. Dosya üzerinde hiçbir değişiklik yapamazsınız.


Microsoft Excel ile hazırlanan bütün dökümanları açmanıza yani görüntülemenize imkan sağlayan bir programdır. Görüntüleyebileceğiniz Excel sürümleri Excel 97 ve sonraki sürümler içindir. Excel ile hazırlanan dosyalar Excel Viewer da sadece görüntüleyebilir veya yazdırabilirsiniz. Dosya üzerinde hiçbir değişiklik yapamazsınız.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 51.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista

Excel Viewer ile, Excel yüklü olmasa bile Excel çalışma sayfalarını açabilir, görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Buna ek olarak Excel Viewer’den başka bir programa veri de kopyalayabilirsiniz. Ancak, verileri düzenleyemez, çalışma kitabı kaydedemez veya yeni bir çalışma kitabı oluşturamazsınız. Bu yükleme, Excel Viewer 97’nin ve önceki tüm Excel Viewer sürümlerinin yerine geçer.

Sponsorlu Bağlantılar

Excel Viewer

Bu yükleme aşağıdaki Office uygulamaları için geçerlidir:

  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2002
  • Microsoft Excel 2000
  • Microsoft Excel 97

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz ve Türkçe Microsoft Excel Görüntüleme Programı – Excel Viewer Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir