Ücretsiz Wave ve MP3 Kırpma Programı İndir – Audio Clipper İndir Download Yükle Bedava

Audio Clipper isimli bu ücretsiz program sayesinde ses dosyalarınızı rahatlıkla kırpabilirsiniz. Wave formatındaki ve MP3 farmatındaki ses dosyalarınızı kesmenizi sağlayan Audio Clipper programının kullanımı da oldukça basittir.


Audio Clipper İle Ses Dosyalarını Kesin

Audio Clipper isimli bu ücretsiz program sayesinde ses dosyalarınızı rahatlıkla kırpabilirsiniz.  Wave formatındaki ve MP3 farmatındaki ses dosyalarınızı kesmenizi sağlayan Audio Clipper programının kullanımı da oldukça basittir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 902 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

Audio Clipper, Wave ya da MP3 ses dosyalarını kırpmak için kullanacağınız basit bir programdır. Audio Clipper bir şey yapar ve bunu çok iyi yapar, o da ses dosyalarını kırpma işi.

Audio Clipper

Audio Clipper programı ses dosyasını Dalga Görünüm Kutusu şeklinde size gösterir. Böylece basit bir şekilde bir ses dosyasının başlangıcını ve sonunu işaretleyebilirsiniz. İşretlediğiniz ses dosyasından istediğiniz aralığı kırpıp alabilirsiniz.

Kestiğiniz bölümü MP3 ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Audio Clipper ses dosyalarını kırpmayı kolay hale getirmek için tasarlanmıştır.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Wave ve MP3 Kırpma Programı İndir – Audio Clipper İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir