2D/3D Video Film Yapma Programı – Easy Video Maker İndir

Güçlü ve kullanımı kolay bir video editörü arıyorsanız bedava sunulan Easy Video Maker programını indirebilirsiniz. Easy Video Maker ile yüksek kaliteli 2D / 3D videolar yaratabilirsiniz. Gelişmiş bir video düzenleme programı olan Easy Video Maker programı hem Türkçe dil desteği sunuyor hemde ücretsiz indirilebiliyor.


Videoları Kesin ve Yeni Filmler Yapın

Easy Video Maker programı ile kendiniz yeniden 2D ve 3D videolar ve filmler yapabilirsiniz. Video klipleri, görüntüleri, müzikler, şarkı sözlerini, metinleri vb alarak yeni efektler verin ve kendi filminizi yaratın.

Sponsorlu Bağlantılar

Easy Video Maker programı ile YouTube, Facebook, Vimeo gibi video sitelerinden indirdiğiniz AVI, MP4, WMV, MPEG, MOV, ASF gibi formatlardaki videoları da işleyebilirsiniz. iPhone, iPad, Android Telefon ve Tablet gibi mobil cihazlar için de optimize eder.

Programın güçlü  video editörü sayesinde videoları kesebilir, döndürebilir, kırpabilir, yakınlaştırıp-uzaklaştırabilir, yeniden boyutlandırabilir, mix birleştirme yapabilir, renk verebilirhızlandırıp yavaşlatabilir ve daha bir çok düzenleme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Güçlü ses editörü sayesinden ise sesleri kesebilir, birleştirebilir, mix yapabilir, ses seviyesini ayarlayabilir, müzikler ekleyebilir ve daha bir çok özelliği kullanabilirsiniz.

Dahili güçlü Karaoke video yapma özelliği sayesinde yüksek kaliteli 2D veya 3D karaoke videolar yapabilirsiniz. Ayrıca ekran kaydı özelliği ile de ekran videosu da çekebilirsiniz.

Gelişmiş bir video düzenleme editörü olan Easy Video Maker programını kesinlikle denemelisiniz.

Easy Video Maker

Easy Video Maker Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 45 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem WinXP/Vista(32/64bit)/7(32/64bit)/8(32/64bit)/10(32/64bit)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “2D/3D Video Film Yapma Programı – Easy Video Maker İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler