3D Oyunları Tarayıcıda Oynamak İçin Oynatıcı İndir – Unity Web Player İndir Download Yükle Bedava

Üç boyutlu oyunları web tarayıcınız üzerinden oynamak için Unity Web Player oynatıcısına ihtiyacınız vardır. Eğer oynadığınız oyun Unity ortamında geliştirilmiş ise Unity Web Player isimli bu oynatıcı ile oyunu internet tarayıcınız üzerinden 3D olarak oynayabilirsiniz.


Unity Web Player İle 3D Oyunları Oynayın!

Üç boyutlu oyunları web tarayıcınız üzerinden oynamak için Unity Web Player oynatıcısına ihtiyacınız vardır. Eğer oynadığınız oyun Unity ortamında geliştirilmiş ise Unity Web Player isimli bu oynatıcı ile oyunu internet tarayıcınız üzerinden 3D olarak oynayabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 3.5.2
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Unity Web Player, Unity oyun geliştirme ortamında hazırlanan 3D içerikleri tarayıcınızda oynatabilmeniz için hazırlanmış bir oynatıcı. Unity programı kullanılarak hazırlanan zengin grafik içeriğini destekleyen Unity Web Player, internette giderek artan Unity’nin oyun ve grafik içeriklerine sorunsuzca ulaşmanız için bilgisayarınızda bulunması gereken bir araç. Unity Web Player, 3 boyutlu içeriklerde yakaladığı akıcı ve kusursuz görüntüsüyle kullanıcıları etkilemeyi başarıyor.

Unity Web Player

Desteklediği Tarayıcılar: 

  • Internet Explorer
  • Firefox
  • Safari
  • Chrome
  • Opera
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “3D Oyunları Tarayıcıda Oynamak İçin Oynatıcı İndir – Unity Web Player İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler