64 Bit Firefox Tarayıcı İndir – Mozilla Firefox 64-Bit İndir Türkçe

Mozilla Firefox tarayıcısının 64 bit sürümü ile daha hızlı ve daha bir web deneyimine hazır olun. Son derece güvenli oluşu, eklentilerle özelleştirilebiliyor olması ve açık kaynak kodlu bir internet tarayıcısı olması nedeniyle dünya genelinde en çok kullanılan bir kaç tarayıcıdan birisidir.


64 Bit Firefox İle Daha Hızlı Deneyim

Mozilla Firefox pek çok özellik ve özelleştirme seçenekleri sunan ücretsiz, açık kaynak kodlu web tarayıcısıdır. Mükemmel bir performans sunar ve gizliliğinizi en iyi şekilde korumak için tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyacınız olan tüm özellikleri Firefox eklentileri geniş bir katalog üzerinden sunar. İstediğiniz gibi özelleştirebilir ve aynı zamanda entegre arama motorunu da kolayca özelleştirilebilirsiniz.

Firefox tarayıcının sekmeli özellikleri, gizli pencere özelliği ve dahili PDF okuyucu özellikleri ile tüm ihtiyaçlarınız karşılanır.

Güvenlik açısından gizliliğinizi korumak için bir pop-up engelleyici ve bir anti-phishing filtresi vardır.Her zamanki özel tarama moduna ek olarak, sizi web sitelerinin izlemesini engellemek için seçenek sunar.Firefox bağlantınızın güvenli olduğunu doğrulayarak ziyaret ettiğiniz sitelerin güvenilir olup olmadığını denetler. Güvenlik güncelleştirmelerini her zaman en yeni tehditlere karşı koruma sağlamak için otomatik olarak yapar.

firefox tarayıcı

Firefox Sync ile bütün akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan yer imlerinize, parolalarınıza, sekmelerinize erişmek için Firefox’u eşitleyebiliyorsunuz.

Firefox Hello sayesinde Firefox kullanan arkadaşlarınızla her yerde bedava görüntülü görüşebilirsiniz. Tek yapmanız gereken görüşme linkini arkadaşınıza yollamak. Hesap açma ve parola girme derdine son.

Mozilla Firefox 64-Bit Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 44,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 53.0.2
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “64 Bit Firefox Tarayıcı İndir – Mozilla Firefox 64-Bit İndir Türkçe”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler