Adobe Photoshop CS6 Güncellemesi (13.0.1.3) İndir

Adobe Photoshop 13.0.1.3 update CS6 güncellemesi ile birlikte Adobe Photoshop programı 13.0.1.3 sürümüne güncellenmektedir. Aynı zamanda bir çok güvenlik hatası da giderilmektedir. Aynı zamanda 3D fonksiyonları, grafikleri ve çizimleri geliştirir.


Adobe Photoshop 13.0.1.3 Güncellemesi

Adobe Photoshop CS6 güncellemesi, ünlü fotoğraf düzenleme yazılımını olan Adobe Photoshop programının sürüm 13.0.1.1’e güncellemek ve çeşitli hataları düzeltmek için dağıtılan ücretsiz güncellemedir. Bu güncelleştirmeyi (ve doğru sürümü) çalıştırmak için Photoshop’u yüklemiş olmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Eğer Adobe Photoshop programını yüklemediyseniz bu güncelleme hiçbir işe yaramaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop CS6 güncellemesi ile birlikte programın güvenlik kusurlarını düzeltiliyor. Bu düzeltme eki, Adobe Photoshop CS6’yı etkileyen farklı sorunları ve bilinen hataları çözer. Ayrıca araçların çalışma biçimini geliştirir. 3D fonksiyonları, grafikleri ve çizimleri içerir.

Adobe Photoshop CS6 güncellemesi kendine özgü yeni bir şey getirmiyor, fotoğraf düzenleme programının durmadan çalışmasına izin veriyor.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop CS6 Update Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   26 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   CS6
İşletim Sistemi  Win10/Win8.1/Win8/Win7/Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Adobe Photoshop CS6 Güncellemesi (13.0.1.3) İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler