Alternatif Hesap Makinesi Programı – AkınSoft Hesap Makinesi İndir Download Yükle Bedava

Windows’un hesap makinesi programına alternatif bir hesap makinesi programı arıyorsanız AkınSoft Hesap Makinesi isimli programı deneyebilirsiniz. Farklı ve modern görüntüsü ve klavye destekli kullanımı ile oldukça güzel bir hesap makinesidir.


Windows için güzel bir hesap makinesi

Windows’un hesap makinesi programına alternatif bir hesap makinesi programı arıyorsanız AkınSoft Hesap Makinesi isimli programı deneyebilirsiniz. Farklı ve modern görüntüsü ve klavye destekli kullanımı ile oldukça güzel bir hesap makinesidir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 428 KB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

AkınSoft Hesap Makinesi indir, AkınSoft Hesap Makinesi download, hesap makinesi programı, alternatif hesap makinesi indir

Program küçük boyutları ve basit yapısı ile Windows’un kendi hesap makinesinin yaptığı bütün işlemleri yapabilir. Farklı bir hesap makinesi isteyenler için güzel bir alternatif.

Sponsorlu Bağlantılar

AKINSOFT Hesap Makinesi

Programın klavye desteği mevcuttur. Bu sayede numerik tuş takımını kullanarak hesaplama işlemlerinizi kolayca gerçekleştire bilirsiniz. Programın göstergesi sayesinde yaptığınız işlemler sırasıyla görebilirsiniz.

Not : Windows Vista ve Windows 7 kullanan kullanıcılar programın setup dosyası üzerine gelip sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır derlerse yükleme esnasında ve programı çalıştırırken bir hata ile karşılaşmayacaklardır.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Alternatif Hesap Makinesi Programı – AkınSoft Hesap Makinesi İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler