Alternatif Hızlı İnternet Tarayıcı – Vivaldi İndir

Vivaldi internet tarayıcısı ezberleri bozan bir tarayıcıdır. Sekme konumu belirleme, sekme gruplama, tarayıcı üzerinden not alma gibi kişiselleştirilebilir seçenekleri alternatif bir web tarayıcıdır. Hızlı ve ezber bozan bir internet tarayıcı arıyorsanız Vivaldi tarayıcıyı indirin.


Yeni Web Tarayıcınız Vivaldi Olacak

Bir çok alternatif internet tarayıcısı bulunuyor. Google Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge ve Safari bunlardan en çok bilinenleri. Bu tarayıcıların hemen hemen hepsi benzer özellikler sunuyor. Ancak Vivaldi isimli bu yeni tarayıcı ezber bozan bir tarayıcı oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Vivaldi isimli bu tarayıcı eski Opera CEO’su ve ekibi tarafından oluşturuldu. Çağdaş web teknolojileri kullanılarak geliştirilen tarayıcı ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap verecek bir nitelikte.

Tarayıcı kullanımı, işlevsellik ve ihtiyaçlarınızı karşılama açısında harika bir web tarayıcısı. O kadar esnek bir tarayıcı ki, tarayıcının görünümünde kullanım özelliklerine kadar her şeyi sizin belirlemenize izin veriyor.

Vivaldi tarayıcısının en dikkat çekici özellikleri arasında sekmelerin konumunu belirlemeniz bulunuyor. Sakmaleri üstte mi, aşağıda mı, sağda mı yada solda mı olsun diye ayarlayabiliyorsunuz.

vivaldi tarayıcı

Fazla sekme açarak internette geziniyorsanız harika bir özellik daha. Tarayıcınızın görünümüni Sekme Gruplama ile düzenleyebilirsiniz. Birden fazla sekmeyi tek bir sekme içerisinde gruplandırmanızı sağlıyor. Bunun için herhangi bir sekmeyi sürükleyerek diğer sekmenin içine bırakmanız yeterli. Ayrıca sekme önizleme özelliği de bulunuyor.

Vivaldi internet tarayıcısının bir diğer güzel özelliği de tarayıcı üzerinde notlar alabilmenizdir. Önemli bir şey gördüğünüz zaman bunları tarayıcı üzerine not alabilir, bağlantı ekleyebilir ve direk ekran görüntüsünü tarayıcıdan ekleyebilirsiniz.

Vivaldi Video Tanıtım

Vivaldi tarayıcınızı ilk kullanmaya başlarken karşınıza çıkan ayarlar ile görünümünü farklı renklerde ayarlayabiliyor, sekme çubuğunu üst, alt, sağ yada solda olmasını seçebiliyor, arka plan renkleri belirliyor ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlıyorsunuz.

Tarayıcı kısayolları, hızlı komutlar, tema desteği ve görünüm özellikleri gibi birçok özelleştirilebilir seçenekler sunan Vivaldi, kesinlikle denenmesi gereken bir internet tarayıcısı.

vivaldi ayarlar

Vivaldi Tarayıcı Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   39,8 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   1.9.818.44
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Alternatif Hızlı İnternet Tarayıcı – Vivaldi İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler