Alternatif Hızlı İnternet Tarayıcısı – Torch Browser İndir

Torch Browser isimli tarayıcı bir tarayıcıdan beklediğiniz her şeye ulaşabileceksiniz. Dahili indirme yöneticisi, torrent indirme aracı, dahili müzik çalar, medya indirici, Facebook özelleştirici ve çok daha fazlası Torch Browser ile sunuluyor. Oldukça gelişmiş ve hızlı bir tarayıcı.


Torch Browser Denemeniz Tam Zamanı

Alternatif ve gelişmiş bir internet tarayıcısı arıyorsanız işte karşınızda Torch Browser. Bu tarayıcı size aradığınız her şeyi fazlasıyla sunuyor. Bir tarayıcıda neler olmasını istiyorsanız Torch Browser’da onlar var.

Sponsorlu Bağlantılar

Torch Browser tarayıcısı medya indirme aracı, torrent indirme aracı, Facebook özelleştirci, müzik çalar, oyunlar ve daha fazlasını dahili bir şekilde sunuyor. Yani bütün araçlar için eklenti falan indirmenize gerek kalmadan hepsine birden tarayıcınız ile sahip oluyorsunuz.

Torch Browser tarayıcının Medya Grabber aracı ile tek tıklama ile video ve ses dosyalarını indirebilirsiniz.

Tarayıcınızdan doğrudan torrent dosyalarını indirmek için çok basit. Yerleşik olarak bulunan torrent yönetici ile tarayıcı üzerinden doğrudan torrent dosyalarını indirin.

Tarayıcının sunduğu Facelift özelliği sayesinde Facebook arka plan, yazı tipi, renk ve daha fazlasını değiştirebiliyorsunuz ve Facebook’u kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca güzel temalardan birini seçebilirsiniz.

Tarayıcınızda ücretsiz müzik çalar da bulunuyor. Torch Müzik ile YouTube videoları ile müzik ziyafeti sunuluyor. İster kendi çalma listenizi yapın isterseniz de hazır çalma listelerini dinleyin.

Tarayıcının dahili oyunlar aracı da yüzlerce oyunu size sunuyor. Tek tıklama ile ücretsiz ve eğlenceli yüzlerce oyunu tarayıcı üzerinden oynama imkanına sahipsiniz.

Tarayıcı siteleri hızlandırır yerleşik bir Download Accelerator sunar. Dosyaları bölerek ve çoklu bağlantılar yoluyla aynı anda indirir.

torch-browser

Torch Browser Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   1 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Alternatif Hızlı İnternet Tarayıcısı – Torch Browser İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler