AMD Otomatik Ekran Kartı Güncelleme Programı – AMD Driver Autodetect İndir

AMD Driver Autodetect programı Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda AMD Radeon ekran kartınızı otomatik olarak güncellemenizi sağlayan bir araçtır. Ekran kartınızı en son sürüme güncellemek için bu otomatik güncelleyiciyi kullanın.


AMD Sürücüsü Bulma ve İndirme Programı

AMD Driver Autodetect programı AMD tarafından geliştirilen resmi bir yazılımdır. AMD Driver Autodetect programı bilgisayarınız için en uygun sürücüyü otomatik olarak taratıp bulur ve indirmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

AMD Driver Autodetect aracı grafik kartı ve bilgisayarınızda yüklü olan işletim sisteminin sürüm modelini tespit etmek için tasarlanmıştır. Otomatik algılama aracı yalnızca Microsoft Windows işletim sistemi ve AMD Radeon grafik kartı çalıştıran sistemler için kullanılabilir. Bu araç Linux sistemleri, Apple Boot Camp sistemleri veya AMD FirePro grafik ürünler üzerinde çalışmaz.

Bilgisayarınız için yeni bir sürücü varsa, AMD Driver Autodetect bulur ve sürücüyi indirdikten soınra tek bir tıklama ile yüklemenizi sağlar.

NOT: Bu araç, Microsoft Windows çalıştıran sistemler için en son resmi AMD Radeon grafik yazılım sürücüsünü sağlamak için tasarlanmıştır.

amd-driver-autodetect

AMD Driver Autodetect Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   54 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   16.12.2
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “AMD Otomatik Ekran Kartı Güncelleme Programı – AMD Driver Autodetect İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler