AMD Sürücü Kaldırma Programı – AMD Clean Uninstall Utility İndir

AMD Catalyst ekran ve ses sürücülerini kaldırmak için AMD Clean Uninstall Utility programını kullanmalısınız. Temiz bir kaldırma işlemi yapmak ve yeni yükleyeceğiniz sürücülerin sorunsuz yüklenmesini sağlamak için bütün sürücülerinizi AMD Clean Uninstall Utility ile kaldırın.


AMD Ses ve Ekran Sürücülerini Kaldırın

AMD Clean Uninstall Utility programı sayesinde önceden yüklenmiş olan AMD Catalyst ekran ve ses sürücülerini kaldırmak çok kolay. AMD Clean Uninstall Utility ile kaldırma işlemini yaparsanız bütün dosya ve kayıt defteri girdilerini de temizlemiş olacaksınız. Bu sayede daha iyi bir sürücü yükleme deneyimi için sisteminiz hazır hale gelecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

AMD Clean Uninstall Utility ile değilde Windows Denetim Masası üzerinden bu sürücüleri kaldırmanız halinde başarısız sonuçlar alacaksınız. Tam kaldırmama yada geride dosya bırakma gibi sorunlar yaşarsınız. Yeni sürücüleri yüklediğiniz zamanda hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden AMD Clean Uninstall Utility ile AMD Catalyst sürücülerini kaldırmalısınız.

AMD Clean Uninstall Utility programını çalıştırdığınızda daha önceki tüm AMD ekran ve ses sürücülerinin yanı sıra AMD yazılım bileşenleri de  silinecektir.

amd-clean-uninstall-utility

AMD Clean Uninstall Utility Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü (30 gün)
Boyut:   1.7 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2017
İşletim Sistemi   Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “AMD Sürücü Kaldırma Programı – AMD Clean Uninstall Utility İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler