Android İçin 2. El Eşya Alıp Satma Uygulaması – letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat İndir Yükle

letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulaması ile Android akıllı cihazlarınız üzerinden ikinci el eşyalarınızı satışa çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda ikinci el eşyaları da yine letgo uygulaması üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde 2. el eşyaları satabilir ve alabilirsiniz.


Android’de 2. El Eşyalarınızı Satın

İkinci eşyalarınızı Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. Letgo uygulaması ile çok kısa sürede ikinci el eşyalarınızı satışa sunabilirsiniz. Ücretsiz ve kolay bir şekilde 30 saniyede ikinci el eşyanızın resmini çekip letgo üzerinden satışa sunabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyacınız olmayan ve kullanmadığınız eşyaları nakite çevirmenin en kolay yolu bu eşyaları internet üzerinden satmaktır. Aynı zamanda ihtiyacınız olan ikinci el eşyaları da sizin gibi satıcılardan çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Alıcı ve satıcılar hakkında bilgiler alabilir ve güvenli bir şekilde satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılarla mesajlaşabilir ve pazarlıklar yapabilirsiniz. Araba ve motosiklet; elektronik; giyim ve aksesuar; bebek ve çocuk; spor, eğlence ve oyunlar; ev ve bahçe; film, kitap ve müzik gibi çok sayıda kategoride ürünü letgo üzerinden satın alabilir yada kendiniz satış yapabilirsiniz.

letgo

Letgo uygulamasının en güzel yanlarından birisi ise 5 fotoğrafa kadar ücretsiz listeleme hakkı sunması ve herhangi bir yüzde, komisyon veya işlem ücreti talep etmemesidir.

letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 15 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin 2. El Eşya Alıp Satma Uygulaması – letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler