Android İçin 8 Top Bilardo Oyunu – 8 Ball Pool İndir

Android için 8 Ball Pool oyunu 8 top bilardo oyunudur. Android için bilardo oyunu araynlar 8 Ball Pool ile çevrimiçi bilardo oynayabilecek. Birebir rakiplere karşı oynayabileceğiniz gibi 8 kişilik turnuvalara da katılarak bilardo oynayabilirsiniz.


Android İçin 8 Ball Pool Oyunu

En sevilen bilardo oyunu 8 Ball Pool oyunu Android akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz oynayın. Gogle Play Mağaza’dan ücretsiz indirilen bu oyun 8 top bilardo oyunudur. 8 Ball Pool oyununu arkadaşlarınızla veya gerçek rakiplerle birebir oynayabileceğiniz gibi 8 oyuncuya kadar turnuvalarda da oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için 8 Ball Pool oyununda turnuvalara katılabiliyor ve sıralamadaki yerinizi yukarılara çıkarabiliyorsunuz. Oyunda bilardo masanızı ve istekalarınızı özelleştirme imkanına sahipsiniz. Kazandığınız her oyundan sonra elde edeceğiniz madeni paralarla mağazadan yeni öğeler satın alabiliyorsunuz.

8 Ball Pool

Android cihazlarında oyunu oynarken 8 Ball Pool bilardo kurallar çok net. Oyuna başladıktan sonra sadece yada çizgili toplardan hangisi sizin ise onları rakibinizden önce deliklere sokmalı ve en son 8 numaralı topu deliğe sokmalısınız. Arkadaşlarınıza meydan okuyabilir veya oyunu direkt olarak Facebook üzerinden veyahut online olarak tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz.

Oyuna 9 top bilardo oyunu modu da eklenmiştir.

8 Ball Pool Video Tanıtım

8 Ball Pool (Android) Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Android telefon ve tabletler
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin 8 Top Bilardo Oyunu – 8 Ball Pool İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler