Android İçin Agar.io Benzeri Tank Savaşı Oyunu – diep.io İndir

Android için diep.io oyunu oldukça eğlenceli bir tank savaşı oyunudur. Agar.io oyununun yapımcısı tarafından yapılan bu oyunda rakiplerinizi tanklarla vurarak öldürüyor ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe tankınızı ve silahlarınızı geliştiriyorsunuz.


Android İçin diep.io Oyunu

Android için Agar.io benzeri bir oyun daha. Oyun grafikleri açasında Agar.io benzeri bir oyun ancak oynanış olarak farklı bir oyun. Android için diep.io oyunu online olarak çok büyük ilgi görmesinin ardından mobil cihazlar için de çıkış yaptı.

Sponsorlu Bağlantılar

Android akıllı cihazlar için diep.io oyunu bir türk tank savaşı oyunudur. Diğer oyuncularla savaşıyor ve karşınıza çıkan engelleri tankınızla ateş ederek ortadan kaldırıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe tankınızda güçleniyor ve daha güçlü silahlara sahip oluyorsunuz.

diep.io Oynanış Videosu

diep.io oyununda ilerledikçe tankınızı geliştiriyor ve güdümlü füzeler, makineli tüfekler ve daha bir çok farklı silaha sahip oluyorsunuz. Oyunda hem karşınıza çıkan rakipleri yok etmeye çalışıyorsunuz hemde sizi yok etmeye çalışan rakiplere karşı hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

diep io

diep.io Oyun Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut:  20 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Agar.io Benzeri Tank Savaşı Oyunu – diep.io İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler