Android İçin Araba Yarışı Oyunu İndir – Asphalt Nitro İndir Yükle Ücretsiz

Asphalt 8 Benzeri Yarış Oyunu Gameloft tarafından yeni bir araba yarışı oyunu daha yayımlandı. Gameloft’un “Asphalt 8’in küçük kardeşi” olarak duyurduğu Asphalt Nitro oyunu küçük dosya boyutu ile dikkat çekiyor. Asphalt 8’in çok büyük dosya boyutuna sahip olması …


Asphalt 8 Benzeri Yarış Oyunu

Gameloft tarafından yeni bir araba yarışı oyunu daha yayımlandı. Gameloft’un “Asphalt 8’in küçük kardeşi” olarak duyurduğu Asphalt Nitro oyunu küçük dosya boyutu ile dikkat çekiyor. Asphalt 8’in çok büyük dosya boyutuna sahip olması depolama sorunu yaşayanlar için problem oluyordu. Ancak Asphalt 8 ile hemen hemen aynı özelliklere sahip 25 MB’lık Asphalt Nitro oyununu yayımlayarak diğer kullanıcıları da sevindirdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olarak sunulan Asphalt Nitro yarış oyununda onlarca lüks lisanslı araç yer alıyor. Ferrari ve Lamborghini gibi. Rampalarda nirtoyu kullanarak akrobasi hareketleri yapabiliyor, yarıştaki rakiplerinizi pist dışına çıkarabiliyor ve dünyanın dört bir yanında yarışabiliyorsunuz. 8 adet farklı modunun arasında polis kovalama modu da yer alıyor.

Asphalt Nitro

Asphalt Nitro Videosu

Asphalt Nitro Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 23 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Araba Yarışı Oyunu İndir – Asphalt Nitro İndir Yükle Ücretsiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler