Android İçin Bitkiler ve Zombi Oyunu – Plants vs. Zombies 2 İndir

Android telefon ve tabletleriniz için eğlenceli bir zombi oyunu. Plants vs. Zombies 2 oyunu ilk oyunun devamı ve yeni grafiklerle, yeni bitkilerle, yeni zombilerle ve yeni özelliklerle geliyor. Android için Plants vs. Zombies 2 oyununda zamanda yolculuk ederek farklı zamanlarda bitkilerle zombi öldürmeye devam ediyoruz.


Android İçin Plants vs. Zombies 2 Oyunu

Android oyuncuların çok sevdiği Plants vs. Zombies oyununun ikinci versiyonu olan Plants vs. Zombies 2 oyununu oynamadıysanız elinizi çabuk tutun. Android cihazlarınızda bitkilerle zombileri öldürdüğümüz Plants vs. Zombies 2 oyunu ilk oyuna nazaran daha gelişmiş özelliklere sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde Plants vs. Zombies 2 oyununu oynarken zamanda yolculuk yaparak vahşi batıya gidiyor, Antik Mısır’a gidiyor ve korsanların hakim olduğu denizlere gidiyoruz. Bu farklı zamanlarda da bitkileriniz ile zombileri öldürmeye devam ediyorsunuz.

Plants vs. Zombies 2

Android için Plants vs. Zombies 2 oyununda yeni bitkiler de göreceksiniz. Bu bitkilerin gücünden faydalanarak zombilerle savaşta yeni stratejiler geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca bu bitkilerle zombi öldürme oyunu içerisinde mini oyunlarda bulunuyor.

Plants vs. Zombies 2 oyunu ücretsiz sunulmasına karşın uygulama içi satın alma seçenekleri sunuyor.

Plants vs. Zombies 2 Video

Plants vs. Zombies 2 Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 659 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Android 3.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Bitkiler ve Zombi Oyunu – Plants vs. Zombies 2 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler