Android İçin En Gerçekçi Basketbol Oyunu – NBA 2K17 İndir

Android telefon ve tabletler için en iyi basketbol oyunu olan NBA 2K17 oyununu hemen indirin. En gerçekçi basketbol oyunu olan NBA 2K17 oyununda NBA yıldızları ile basketbol keyfi yaşayın. Yeni oynanış özellikleri, kariyer modu, EuroLeague de dahil olmak üzere bir çok yenilik sizi bekliyor.


Android İçin NBA 2K17 Oyunu

Android cihazlarda en çok tercih edilen basketbol oyunlarının başında hiç şüphesiz NBA 2K17 oyunu gelmektedir. En sevilen spor oyunlarından birisi olan NBA 2K17 oyunu, gerçekçi oynanışı ile herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

NBA 2K17 oyununda bir çok yenilik ve gelişmiş özellik bulunuyor. Oyundaki oynanış dinamikleri baştan aşağı yenilenmiş durumda ve fiziksel denetleyici desteği getirldi. Benim Kariyerim modu ile birlikte rozet sistemi, oyuncu ekipmanları ve tatil günü simülasyonu da gelmiş durumda.

nba-2k17

Android akıllı telefon ve tabletler üzerinden NBA 2K17 oyununda yeni efsane oyuncularla oyunu oynayabiliyorsunuz. Ayrıca NBA’den sonra en iyi basketbol ligi olarak kabul edilen EuroLeague de genişletilmiş bir halde oyunda yerini aldı.

NBA 2K17 Video Tanıtım

NBA 2K17 Oyun Detayları

Lisans:  23,99 TL
Boyut:  2,6 GB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son Sürüm
İşletim Sistem  Android 4.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin En Gerçekçi Basketbol Oyunu – NBA 2K17 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler