Android İçin En İyi Batarya Ömrü Uzatma Uygulaması – Doze – For Better Battery Life İndir Yükle

Doze – For Better Battery Life uygulaması Android akıllı telefonların batarya ömrünü uzatmak için geliştirilmiş en iyi uygulamalardan birisidir. Telefonun ekranı kapalıyken arka planda çalışarak pil ömrünüzü tüketen uygulamaları kapatan ve internete bağlanmalarını önleyen bu uygulama büyük oranda pil tasarrufu sağlar.


Batarya Ömrünü Uzatan En İyi Uygulama

Doze – For Better Battery Life isimli uygulama Android 4.1 ve üzeri tüm Android telefonları destekleyen batarya ömrünü uzatma uygulamasıdır. Bataryası çabuk biten Android kullanıcılarının kesinlikle kullanması gereken bir uygulamadır. Peki Doze – For Better Battery Life isimli bu uygulama nasıl pil ömrünü artırıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Doze – For Better Battery Life isimli uygulama telefonunuzun ekranı kapalıyken sadece sizin izin verdiğiniz uygulamaların arka planda çalışmasına izin verir ve veri indirmesine izin verir. Örneğin sizin izin verdiğini Facebook ve Whatsapp uygulamaları dışında hiçbir uygulamanın arka planda çalışmasına izin vermez ve internete bağlanmalarını önler. Sadece izin verdiğiniz uygulamalardan ekran kapalı iken bildirim alırsınız. Ekranı açtığınız zaman ise bütün uygulamalar normalde olduğu gibi arka planda çalışır yada size bildirim gönderir.

تطبيق Doze - For Better Battery Life

تطبيق Doze – For Better Battery Life

Doze – For Better Battery Life uygulaması bu özelliği ile batarya ömrünü en fazla tüketen bu tür uygulamaları kapatarak batarya ömrünü büyük oranda artırır.

Doze – For Better Battery Life Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.9 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin En İyi Batarya Ömrü Uzatma Uygulaması – Doze – For Better Battery Life İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler