Android İçin Eşleştirme Oyunu – Toy Blast İndir

Android için bağımlılık yapıcı bir oyun olan Toy Blast, oldukça eğlenceli bir eşleştirme oyunudur. Aynı renkli küpleri eşleştirin, bulmacaları çözün ve oyuncakları kurtarın. Android için ücretsiz bir bulmaca ve eşleştirme oyunu.


Android İçin Toy Blast

Android için bulmaca ve eşleştirme oyunu olan Toy Blast, Google Play Mağaza üzerinden ücretsiz olarak indiriliyor. Android telefon ve tabletlerinizde kahramanımız Amy’e yardımcı olarak oyuncakları toplamasını sağlıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bütün eşleştirme oyunlarında olduğu gibi Toy Blast oyununda da aynı renkli iki yada daha fazla rengi bir araya getirerek patlatıyoruz. Doğru hamleler ile oyuncakları sıkıştıkları yerden kurtarmanız gerekiyor. Hamleleri dikkatli kullanmanız gerekiyor, çünkü sınırlı sayıda hamle şansınız bulunuyor. Oyunda çeşitli güçlendiriciler, boya kovaları, TNT’ler, süpürgeler ve daha fazla bonuslar.

Android cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda her bölüm sonrasında çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz. Bağımlılık yapan bu oyunu Facebook üzerinde arkadaşlarınız ile de oynayabiliyorsunuz.

Toy Blast Oynanış Videosu

Toy Blast (Android) Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Android 2.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Eşleştirme Oyunu – Toy Blast İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler