Android İçin Fifa 17 İndir – FIFA Mobile Football İndir

Android cihazlar için Fifa 17 oyununu ücretsiz indirin. FIFA Mobile Football oyunu Android akıllı telefon ve tabletler için hem Türkçe dil seçeneği hemde uygulama içi satın alma özellikleri ile ücretsiz olarak indiriliyor. En iyi ve en gerçekçi futbol oyununu mobil cihazlarınızda hemen oynayın.


Android İçin FIFA Mobile Football

Android akıllı telefon ve tabletler için Fifa 17 oyunu FIFA Mobile Football ismi ile Google Play Mağaza’da yerini aldı. Yenilenen özellikleri ve fizik motoru ile en iyi futbol oyunu deneyimi sunmaya gelen FIFA Mobile Football yani Fifa 17 Mobil oyununu sizde oynamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için FIFA Mobile Football oyununu ücretsiz olarak sunuluyor. Mobil cihazlar için sadece 100MB boyutunda sunulan oyun Frostbite oyun motoru sayesinde konsol kalitesi sunuyor. Fifa 17 daha gerçekçi ve daha güzel grafikler sunacak.

Android için Fifa 17‘de oyun motorunun yanı sıra yeni oyun mekaniği sayesinde duran top kullanımı, yeni atak teknikleri, aktif zeka sistemi ve fiziki özellikler baştan ayağa yenilenmiş oldu.

Fifa 17 ile birlikte kariyer modu da geliyor. Kariyer modunda Premier League’den Alex Hunter isimli oyuncuyu alıyor ve onu dünyanın en iyisi yapmaya çalışıyoruz.

fifa-mobile-football-fifa-17

FIFA 17 Ultimate Team ile oyunda daha fazla müdahale edebiliyorsunuz. Taktik değişiklikleri, kadro ayarlamaları ve oyuna müdahale etme açısında oldukça gelişmiş.

Android cihazlarda Fifa 17 oyununda 30’dan fazla lig, 650 gerçek futbol takımı ve 17.000’den fazla gerçek oyuncular sizi bekliyor.

FIFA 17 Tanıtım Videosu

FIFA Mobile Football Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  100 MB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  2017
İşletim Sistem Android telefon ve tablet
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Fifa 17 İndir – FIFA Mobile Football İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler