Android İçin Fotoğraf Düzenleme Programı – Fotor Photo Editor İndir

Android akıllı cihazlar için Fotor Photo Editor uygulaması oldukça gelişmiş bir fotoğraf düzenleme uygulamasına sahip olacaksınız. Güçlü fotoğraf düzenleme araçları sayesinde onlarca efekt, kırpma, bulanıklaştırma ve düzenleme seçenekleri sizi bekliyor. Android için Fotor Photo Editor hem bedava hemde Türkçe dil desteğine sahiptir.


Android İçin Fotor Photo Editor

Android akıllı telefon ve tabletler için harika bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Fotor Photo Editor programını ücresiz olarak indirebilirsiniz. Türkçe dil desteği de sunan Fotor Photo Editor programı Android cihazlarda kolay bir kullanım imkanı da sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlar için oldukça gelişmiş düzenleme araçları sunan Fotor Photo Editor programı için Photoshop’ın hafif ve uygun bir versiyonu demek herhalde yanlış olmaz. Fotor Photo Editor programı fotoğraf çekebilir ve daha güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Programın otomatik resim düzenleme modu sayesinde hızlı resim düzeltme, tüm ekranı kaydırarak resim ayrıntılarının ve derinliklerinin hızlı bir şekilde ayarlanmasına sağlama imkanı sunuyor. 13 çeşit manzara, doygunluk, parlaklık ve kontrast özellikleri sunuyor.

fotor-photo-editor-mobil

Android cihazlarınızda film tarzı, retro tarzı, sepya stil, siyah ve beyaz sabitleme ve daha bir çok efekt çeşidini kullanabiliyorsunuz. Kırpma işlemi, bulanıklaştırma, kenarlıklar ekleme ve daha fazlası.

Klasik ve Dergi özellikli kolajlar oluşturabiliyorsunuz. 9 fotoğrafa kadar kolajlar hazırlayabilir ve dergi modunda  dergi şablonları ile kolajlar yapabilirsiniz.

Fotor Photo Editor Video Tanıtım

Fotor Photo Editor Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  Cihaza göre değişir
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Cihaza göre değişir
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Fotoğraf Düzenleme Programı – Fotor Photo Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler