Android İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması – Adobe Photoshop Fix İndir

Android cihazlarınızda fotoğraflarınızı Photoshop kalitesinde düzenlemek istiyorsanız Adobe Photoshop Fix uygulamasını indirin. Android için Adobe Photoshop Fix uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve bir çok araç yardımı ile fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde düzenleyebilirsiniz.


iOS İçin Fotoğraf Tarayıcı

Android telefon ve tabletlerinizde Adobe Photoshop Fix uygulaması ile çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilir ve ufak tefek rötuşlar yapabilirsiniz. Bir çok güç araçları sayesinde Android cihazlarınızda fotoğraflarınızı yeniden düzenleme imkanı tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Adobe Photoshop Fix uygulaması ile fotoğraflarınızı netleştirebilir, keskinleştirebilir, parlaklık verebilir, pürüzsüzleştirebilir ve fotoğraflarınızdaki diğer kusurları giderebilirsiniz. Fotoğrafları düzenlemek için bir çok gelişmiş araç sunmaktadır.

Android için Adobe Photoshop Fix uygulaması ile yüz ifadeleri üzerinde değişiklikler yapabilir ve yüz özelliklerini değiştirebilirsiniz. Daha ince bir yüz, daha büyük gözler vs. Vurgulamak istediğiniz yerleri çekebilir yada kabartabilirsiniz.

Fotoğraflardaki düşük ışığı artırabilir yada karanlık yapabilirsiniz. Bulanıklaştırma, yeniden eklemeler yapma, siyah beyaz yapmak ve çeşitli araçlarla çok daha fazlasını yapmak mümkün.

Telefonda düzenlediğiniz fotoğrafı daha gelişmiş bir şekilde Photoshop CC’de düzenlemeye devam etmek için ise bu uygulama tüm düzenlemelerini katmanlara dönüştürür ve görüntünüzü bir PSD dosyası olarak kaydeder.

adobe-photoshop-fix

Adobe Photoshop Fix Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Android 5.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması – Adobe Photoshop Fix İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler