Android İçin Fotoğraf Filtreleme ve Efekt Uygulaması – Prisma İndir

Android cihazlarınızda Prisma uygulaması ile sanatsal fotoğraflar hazırlayabilirsiniz. Birbirinden güzel filtreler ve efektleri kullanarak kendi fotoğraflarınızdan sanat harikası fotoğraflar elde edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı sanki dünyaca ünlü bir ressamın elinden çıkmış gibi resimlere dönüştürebilirsiniz.


Android İçin Prisma Uygulaması

Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisi olmaya aday Prisma uygulaması yayımlandı. Daha önce iOS için yayımlanan Prisma uygulaması milyonlarca  kullanıcı tarafından indirilmiş ve kısa süre içerisinde en popüler uygulamalardan birisi olmuştu.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Prisma uygulaması fotoğraflara sanatsal görünüm kazandırmada harika bir iş çıkarıyor. Fotoğraflarda özellikle kendinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız Prisma uygulamasının filtrelerine ihtiyacınız olacak. Birbirinden güzel filtre ve efektleri ile eşsiz fotoğraflar yapmanıza olanak tanıyor.

Prisma uygulaması ile ister çektiğiniz fotoğrafı düzenleyin isterseniz de galeriden bir fotoğraf seçerek düzenleyin. Picasso gibi dünyaca ünlü ressamların kullandığı yöntemlerin yer aldığı filtreler sayesinde sanatsal fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz.

prisma

Prisma Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem  Android 4.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Fotoğraf Filtreleme ve Efekt Uygulaması – Prisma İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler