Android İçin Google Duvar Kağıtları Uygulaması İndir

Google Duvar Kağıtları uygulaması ile her güne özel bir duvar kağıdınız olsun. Farklı kategorilerden en güzel ve en kaliteli duvar kağıtlarını seçerek her gün duvar kağıtlarınızı değiştirin. Google servislerinde en yeni duvar kağıtları hergün ücretsiz sunuluyor.


Android İçin Duvar Kağıtları

Google tarafından yepyeni bir uygulama Google Play Store üzerinde Android kullanıcıları için yayımlandı. Duvar Kağıtları isimli bu uygulama Android kullanıcılara birbirinden güzel ve yeni duvar kağıtları sunuyor. Her güne özel bir duvar kağıdı yayınlanıyor ve otomatik olarak telefonunuzun duvar kağıdı her gün değişiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Duvar Kağıtları  uygulaması ile dilerseniz Doğa Manzarası, Yaşam, Şehir Manzarası gibi kategorilerden duvar kağıtları seçebiliyor, dilerseniz cihazınızdaki fotoğrafları duvar kağıdı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Hatta Google Earth resmi, Google+’dan bir resim ve daha fazla seçenek bulunuyor.

Google Duvar Kağıtları uygulaması üzerinde yer alan her bir resim hakkında da bilgi bulunuyor. Dilerseniz bu duvar kağıtlarının nerede çekildikleri hakkında detaylı bilgileri keşfedebiliyorsunuz.

google-duvar-kagitlari

Google Duvar Kağıtları Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   2,3 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem   Android 4.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Google Duvar Kağıtları Uygulaması İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler