Android İçin Google Güvenilir Kişiler – Güvenli Konum Bildirme Uygulaması İndir

Android akıllı cihazlar için geliştirilen Google Trusted Contact yani Google Güvenilir Kişiler uygulaması internet bağlantınızı olsa da olmasa da konumunuzu güvenli kişilere bildirir. Ayrıca telefonunuz kapalı olsa da çalışır. Google Güvenilir Kişiler uygulaması ile acil durumlarda konumunuzu paylaşın.


Android İçin İçin Google Güvenilir Kişiler Uygulaması

Android için Google Trusted Contact yani Google Güvenilir Kişiler uygulaması yayınlandı. Google tarafından geliştirilen bu uygulama güvenlik için en yakınlarınız ile doğrudan paylaşım yapmanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Android akıllı telefon ve tabletlere yüklene bu uygulama ile en yakınlarınızı ve sevdiklerinizi güvenli kişi olarak uygulamaya ekliyorsunuz ve bu kişilerin sizin konumunuza erişmelerine izin vermiş oluyorsunuz. Güvenilir kişileriniz sizden konum talep ettiğinde bunu geri çevirebiliyorsunuz ancak 5 dakika içerisinde yanıt vermediğinizde uygulama otomatik olarak son konumunuzu kişiler ile paylaşır.

Özellikle deprem, sel ve diğer doğal afet gibi durumlarda sizden haber alamayan yakınlarınız için harika bir uygulama olacak. Bu uygulama internet bağlantınız olmadığında veya telefonunuzun pili bittiğinde bile çalışıyor. Siz de kendinizi güvende hissetmediğinizde bu uygulama ile güvenilir kişilerinize konumunuzu bildirebiliyorsunuz.

google-trusted-contact-google-guvenilir-kisiler

Güvenilir Kişiler – Trusted Contact Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Android 4.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Google Güvenilir Kişiler – Güvenli Konum Bildirme Uygulaması İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler