Android İçin Google Mesajlaşma Uygulaması – Google Allo İndir

Android cihazlar için geliştirilen Google Allo isimli bu yeni mesajlaşma uygulaması farklı bir deneyim sunuyor. Daha kolay, daha verimli ve daha hızlı bir mesajlaşma deneyimi için Android cihazlarınızda Google Allo mesajlaşma uygulamasını denemelisiniz. Sesli asistanlı, hazır cevaplı bu akıllı mesajlaşma uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.


Android İçin Google Allo Uygulaması

Android akıllı telefon ve tabletler için Google tarafından yeni bir mesajlaşma uygulaması duyuruldu. Google Allo isimli bu Android mesajlaşma uygulaması diğer mesajlaşma uygulamalarından çok daha farklı özellikler sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Google Allo uygulaması diğer mesajlaşma uygulamalarındaki bütün özellikleri sunmanın yanı sıra diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı çok güzel özelliklerde sunuyor. Android için Google Allo uygulaması aynı zamanda Google Sesli Asistanı da bünyesinde barındırıyor. Böylece mesajlaşırken sesli asistana sorular sorup cevaplar alabiliyorsunuz. Yine Google Allo uygulamasına özel stickerlarda bulunuyor.

Google Allo uygulamasının en güzel yanlarından birisi de akıllı cevap özelliğidir. Yazılan mesaja göre hazır cevaplar size sunuyor ve siz hiçbir kelime yazmadan cevapları gönderiyorsunuz. Hatta fotoğrafları yanıtlarda verebiliyorsunuz. Fotoğraflar üzerine notlar yazarak da gönderebiliyorsunuz.

Google Allo

Yazdığınız mesajların boyutunu istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Uçtan uca şifrelenen sohbetleriniz de tamamen güvende kalır.

Google Allo Video Tanıtım

NOT: Google Allo uygulaması henüz Google Play mağazada indirilmeye sunulmuş değil. Sadece uygulamayı indirmek için ön kayıt yaptırabiliyorsunuz. Uygulama mağazada yayımlanınca sizi bilgilendirecek.

Google Allo Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.1 veya  üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Google Mesajlaşma Uygulaması – Google Allo İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler