Android İçin Hayrettin Sonsuz Koşu Oyunu – Hayrettin İndir

Android cihazlarınızda ünlü komedyen Hayrettin ile yarışmaya ne dersiniz. Android için Hayrettin oyununu ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirin ve Hayrettin ile İstanbul sokaklarında koşmaya başlayın. Sonsuz koşu türündeki bu oyunda koşarken karşınıza çıkan engelleri de aşmaya çalışıyorsunuz.


Android Cihazlarda Hayrettin İle Koşun

Ünlü Türk komedyen Hayrettin şimdi de Android akıllı telefon ve tabletleriniz için oyun olarak çıktı. Sonsuz koşu oyunu olarak karşımıza çıkan Hayrettin oyununu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayrettin oyununda kahramanımız bildiğimiz Hayrettin oluyor. Android cihazlarınız Hayrettin’i kontrol ettiğiniz oyunda karşınıza çıkan engelleri sağa sola kaçarak, zıplayarak ve aşağıya doğru kayarak geçiyorsunuz. Koştuğunuz sırada karşınıza çıkan altınları da topluyorsunuz. Bu altınlar sayesinde güçlendirmeler satın alabiliyorsunuz.

Android akıllı telefon ve tabletleriniz Facebook arkadaşlarınız ile yarışarak liderlik tablosunda adınızı bir numaraya taşıyabilirseniz Hayrettin’in kendisi ile tanışma imkanı da bulabilirsiniz.

Ayrıca bkz: iOS İçin Hayrettin Oyunu

hayrettin

Hayrettin Oyunu Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 46 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Hayrettin Sonsuz Koşu Oyunu – Hayrettin İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler