Android İçin Hızlı Kamera Uygulaması – Z Kamera İndir

Android için Z Kamera uygulaması çok gelişmiş bir kamera uygulamasıdır. Z Kamera kamera ile çok hızlı bir şekilde fotoğraflar çekebilir, çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilir, fotoğraflarınıza filtreler ekleyebilir ve kolajlar oluşturabilirsiniz. Alternatif bir kamera uygulaması arıyorsanız bu ücretsiz uygulamayı indirin.


Android İçin Gelişmiş Kamera Uygulaması

Android cihazlar için alternatif ve hızlı bir kamera uygulaması olan Z Kamera, ile hem harika fotoğraflar çekebilir hemde videolar çekebilirsiniz. Gelişmiş bir kamera uygulaması olan Z Kamera ile hızlı bir şekilde hiçbir anı kaçırmadan fotoğraflar çekmek mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Z Kamera ile fotoğraf çekerken videoya geçmek için ekranı kaydırmanız yeterli. Fotoğraf çekmeden önce önizleme yapabiliyor, çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebiliyor, birbirinden güzel filtreleri uygulayabiliyor ve kolajlar oluşturabiliyorsunuz.

Z Kamera ile fotoğraflarınıza kesme, döndürme, resim parametrelerini değiştirme ve üzerine objeler ekleme ve çizim yapma imkanına sahip olursunuz. Çektiğiniz ve hazırladığınız fotoğrafları Instagram, Facebook, Twitter ve diğer sosyal hesaplarda paylaşabilirsiniz.

HDR fotoğraflar çekmenize de olanak tanıyan bu uygulama ile sadece 1 saniyede fotoğraf çekebilirsiniz.

z kamera

Z Kamera Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut:  Cihaza göre değişir
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Hızlı Kamera Uygulaması – Z Kamera İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler