Android İçin İnternet Hız Testi Uygulaması – FAST Speed Test İndir

Android akıllı telefon ve tabletler için Fast.com tarafından geliştirilen FAST Speed Test uygulaması ile fazla kota harcamadan internet hızınızı ölçebileceksiniz. FAST Speed Test uygulaması reklamsız bir şekilde geliyor ve özellikle 4.5G hız testi yaparken diğer hız testi uygulamalarına göre %60 daha az veri tüketiyor.


Android İçin FAST Speed Test Uygulaması

Daha önce duyurulan fast.com isimli servis bilgisayardaki internet hızınızı ölçmeyi ve mobil cihazlardaki internet hızını ölçmeyi gerçekleştiriyordu. Şimdi de Fast.com tarafından Android için mobil uygulama duyuruldu. FAST Speed Test isimli bu mobil uygulama sayesinde Android cihazlarınızdaki internet hızını test edebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android akıllı telefon ve tabletlerde internet hızını ölçen FAST Speed Test uygulaması özellikle diğer hız testi uygulamalarına göre %60 daha az veri harcıyor. Yani hız testi yaparken kotanızı tüketmiyorsunuz.

En bilindik hız testi uygulamalarından birisi olan Speedtest hız testi yaparken ortalama 50 MB veri harcarken FAST Speed Test uygulaması ortalama 20 MB veri harcıyor. Şuan için sadece indirme hızını gösteren uygulama özellikle 4.5G hız testi yapmak isteyenler için en ideal hız testi uygulamasıdır.

Android için FAST Speed Test uygulaması hem çok basit bir kullanım sunuyor hemde reklamsız olarak geliyor.

fast-speed-test

FAST Speed Test Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 320 KB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem  Android 4.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin İnternet Hız Testi Uygulaması – FAST Speed Test İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler