Android İçin Kafa Topu Oyunu – Online Kafa Topu İndir

Android telefon ve tabletler için geliştirilen Online Kafa Topu oyunu hemen indirin ve çevrimiçi bir şekilde kafa topu oynayın. Hem çevrimiçi hemde çevrimdışı olarak oyunu oynayabilirsiniz. İnternet üzerinden arkadaşlarınız ile maçlar yapabilir ve haftalık sezonlara katılarak şampiyonluklar kazanabilirsiniz.


Android İçin Online Kafa Topu

En sevilen futbol oyunlarından birisi olan kafa topu oyunu şimdi de Android cihazlara geldi. Online Kafa Topu oyununu Android akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilir ve dünyanın her yerinden oyuncularla maçlar yapabilirsiniz. Sadece online değil aynı zamanda offline olarak da yani çevrimdışı bir şekilde de kafa topu oyununu Android cihazlarınızda oynayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android içinOnline Kafa Topu oyununu ister arkadaşlarınız ile maçlar yaparak isterseniz de 7 gün süren sezonlara katılarak oynayabilirsiniz. Maç kazandıkça altınlar kazanıyor ve bu altınları futbolcunuzu geliştirmek için kullanıyorsunuz.

Online Kafa Topu

Oldukça gelişmiş grafiklere sahip olan ve kolay bir oynanışı olan Online Kafa Topu oyununu Android ve iOS cihazlar arasında da oynayabiliyorsunuz. Ayrıca oyuna eklenen yeni HEDEF 5 modu ile 5 maç sonunda ortada biriken tüm altınları kazanma şansı. Yine çark çevirme ve çanta açma özellikleri ile sürpriz hediyeler kazanma şansı da sizi bekliyor.

Online Kafa Topu Video Tanıtım

Online Kafa Topu Oyun Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 49 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Android 3.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Kafa Topu Oyunu – Online Kafa Topu İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler