Android İçin Konuşan Köpek Oyunu – Benim Konuşan Hank’im İndir

Android İçin Benim Konuşan Hank’im oyunu çok eğlenceli ve macera dolu bir köpek oyunudur. Çok şirin bir köpek olan Hank’i besliyor ve ona maceralarında eşlik ediyorsunuz. Söylediklerinizi tekrar eden konuşan köpek Hank ile birlikte aynı zamanda vahşi hayvanların resimlerini çekiyorsunuz.


Android İçin Benim Konuşan Hank’im

Android İçin Outfit7 tarafından geliştirilen My Talking Hank oyunu Türkçe adıyla Benim Konuşan Hank’im oyunu ücretsiz olarak indirilebiliyor. Android akıllı telefon ve tabletlerinizden oynayabildiğiniz Benim Konuşan Hank’im oyunu ile çok eğleneceksiniz. Hank söylediklerinizi komik sesle tekrar eder.

Sponsorlu Bağlantılar

Android cihazlarınızda Hawaii’nin güzel tropik adalarını Hank ile keşfedin ve orada yaşayan tüm şaşırtıcı hayvanların fotoğraflarını çekmesine yardımcı olun.

Şirin bir köpek yavrusu olan Hank, harika bir maceraya çıkıyor. Kendi köpeğiniz gibi sahipleniyor  ve ona göz kulak oluyorsunuz. Android cihazlarınızda köpeğinizi besliyor, uyutuyor ve tuvalete götürüyorsunuz. Bir tür köpek besleme ve maceraya oyunudur.

Benim Konuşan Hank'im - My Talking Hank

Android cihazlarınızdan Hank’in vahşi hayvanların fotoğraf çekmesine yardımcı olacaksınız. Aslan, su yagırı, tavşan, filamingo ve daha bir çok hayvanın resmini çekeceksiniz. Bu hayvanları yemleyerek tuzağa düşürüp resimlerini çekiyorsunuz.

Benim Konuşan Hank’im Video

Benim Konuşan Hank’im Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Android 4.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Konuşan Köpek Oyunu – Benim Konuşan Hank’im İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler