Android İçin Mafya Oyunu – Mafia 3: Rivals İndir

Android için Mafia III: Rivals oyunu bir tür rol yapma oyunudur. Eşleştiğiniz rakipleriniz ile mafya savaşları yapıyor ve en büyük mafya patronu olmaya çalışıyorsunuz. Çeşitli silah ve araçları kullanarak mafya dünyası ile hesaplaşıp seviye etlıyorsunuz.


Android İçin Mafia III: Rivals

Android cihazlar için de merakla beklenen Mafia 3 oyunu nihayet PC için ve mobil cihazlar için yayımlandı. Android akıllı telefon ve tabletlerde bu yılın en önemli oyunu olmaya aday olan Mafia III: Rivals oyununu Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Mafia III: Rivals oyununun hikaye versiyonu şeklinde karşımıza çıkıyor ve bütün olayları kendi pencerenizden görüyorsunuz. Bu da sizi mafya savaşının direk içerisine çekiyor. Bir tür RPG yani rol yapma oyunu olan Mafia III: Rivals oyununda Yeni Bordeaux şehrinin kontrolünü ele geçirmeye çalışıyorsunuz.

Mafya patronu olmak için kendi ekibinizi kuruyor ve çeşitli silahlar, araçlar ve diğer savaş öğelerini kullanarak suç dünyasının patronu oluyorsunuz. Çetelere savaş ilan ediyor ve gerçek rakiplerle mücadele ediyorsunuz. Doğru stratejiyi belirlmeniz savaşları kazanmanızdaki en önemli etken olacak. Çeteleri yendikçe tecrübeniz aratacak seviye atlayacaksınız.

mafia-iii-rivals

Mafia III: Rivals Oyun Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem  Android Telefon ve Tablet
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Mafya Oyunu – Mafia 3: Rivals İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler