Android İçin Minecraft Hikaye Modu İndir – Minecraft: Story Mode İndir Yükle

Android içinn çıkış yapan Minecraft: Story Mode oyunu efsane oyun Minecraft’ın hikaye modudur. Minecraft: Story Mode oyununu Android cihazlarınıza Google Play Store üzerinden ücretli bir şekilde indirilirsiniz. Hikaye odaklı bir macera sunan Minecraft: Story Mode oyununda kuracağınız bir takım ile Overworld gezegeninin kaderini siz belirleyeceksiniz.


Android İçin Minecraft: Story Mode İndirin

PC için Minecraft: Story Mode çıktıktan çok kısa bir süre sonra Android için de Minecraft: Story Mode oyunu resmen Google Play Store‘da yerini aldı. Minecraft oyununun hikaye modu olan Minecraft: Story Mode oyununu Android akıllı telefon ve tabletlerinizde de oynayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Andoid cihaz sahipleri için Minecraft: Story Mode oyununun hikayesini kısaca anlatmak gerekirse; Overworld isimli dünyada 4 kahraman bir araya gelerek korkunç bir ejderhayı yok etmeye çalışıyor. Ejderhayı yok ettikten sonra bu defa terör ortaya çıkıyor ve kahramanlarımız bu defa da terörü durdurmak için mücadele ediyor.

Minecraft: Story Mode oyununun sonunu ise sizin verdiğiniz kararlar belirliyor. Bu yüzde vereceğiniz kararlar ile kendi Minecraft hikayenizi ortaya çıkaracaksınız.

Minecraft Story Mode

Minecraft: Story Mode Tanıtım Videosu

Minecraft: Story Mode Detayları

Lisans: Ücretli
Boyut: – MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 2.3.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Minecraft Hikaye Modu İndir – Minecraft: Story Mode İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler