Android İçin Need for Speed No Limits İndir – Android NFS No Limits Ücretsiz Yükle

Android akıllı telefon ve tablet için mükemmel bir araba yarışı oyunu arıyorsanız kesinlikle Need for Speed No Limits oyununu denemelisiniz. İnanılmaz grafikleri ve mükemmel gerçekçi sürüş deneyimi ile en iyi mobil araba yarışı oyunu olmayı hakediyor.


Need for Speed No Limits Android’de!

Android akıllı telefon ve tablet için Need for Speed No Limits oyunu resmen yayımlandı. Beta sürecinde olan oyun en sonunda final sürümüne terfi etti ve  Android akıllı cihazlar için Google Play Store üzerinden indirilmeye sunuldu.

Sponsorlu Bağlantılar

EA tarafından Android cihazlar için geliştirilen en iyi araba yarışı oyunlarından birisi olan NFS: No Limits oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Mükemmel gerçekliği ve olağanüstü grafikleri ile araba yarışı oyunu severler için nefesleri kesen bir oyun oldu.

Need for Speed No Limits

Oyun ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içi satın almaların mevcut olduğunu belirtmek gerekiyor. Need for Speed No Limits oyunu Android tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilecek en iyi araba yarışı oyunlarından birisi olmayı fazlasıyla hakediyor. Oyunde araba modifikasyonu yapabiliyor ve BMW M4, Subaru BRZ, McLaren 650S, Porsche 91 gibi onlarca lisanslı otomobil ile yarışabiliyorsunuz.

Need for Speed No Limits Video

Need for Speed No Limits Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 800 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.0.3 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Need for Speed No Limits İndir – Android NFS No Limits Ücretsiz Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler