Android İçin Pacman Arkadaşlar Oyunu – PAC-MAN Friends İndir Dowload Bedava Yükle

Android için bulmaca türünde bir oyun olan nostaljik Pacman oyunu olan PAC-MAN Friends oyununu ücretsiz olarak indirip oynayın. Yepyeni bir Pacman oyunu olan PAC-MAN Friends oyununu siz de seveceksiniz.


Android İçin PAC-MAN Friends

Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan birisi de PAC-MAN Friends oyunudur. Nostaljik PAC-MAN karakteri ile oynanan bu PAC-MAN oyununu arkadaşlarınız ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Labirentlerde basit kontrolleri ile oyunu oynuyor ve arkadaşlarınızı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Klasik PAC-MAN oyunlarına göre daha hızlı bir oyun olan PAC-MAN Friends oyununda ada üzerindeki bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Her bölümü 3 yıldız ile bitirmeye çalışın.

Kilidini açabileceğiniz bir çok eşya oyunda yer alıyor. Ayrıca oyun içerisinde duvar geçme, görünmezlik ve güçlendirme özellikleri sağlayan bonuslar da toplayabiliyorsunuz. Hayaletlere yakalanmanız halinde ise kirazları kullanın.

PAC-MAN Friends

Oyunda 6 farklı dünya ve toplamda 95 bölüm bulunuyor. Ayrıca 8 adet de PAC-MAN karakteri yer alıyor. Oyunda ilerledikçe bu karakterlerden bazılarının kilidini açıyorsunuz. Ayrıca oyuna her girişinizde farklı ödüller kazanıyorsunuz.

PAC-MAN Friends Özellikleri

  • 95 farklı bölüm
  • 5 farklı kontrol modu
  • 8 benzersiz karakter
  • Günlük Ödüller

PAC-MAN Friends Video

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Pacman Arkadaşlar Oyunu – PAC-MAN Friends İndir Dowload Bedava Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler