Android İçin Pil Tasarruf Uygulaması – 360 Battery – Battery Saver İndir

Android cihazlar için 360 Battery – Battery Saver uygulaması sayesinde telefonlarınızın batarya ömrünü uzatabilirsiniz. Telefonun arka planda çalışan ve bataryasını tüketen uygulamaları kapatır. Yine aynı şekilde bataryayı en fazla harcayan uygulamaları göstererek bu uygulamaları kapatmanızı sağlar.


Android İçin 360 Battery – Battery Saver

Android akıllı telefon ve tabletlerinizin batarya ömrünü uzatmak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan birisi de 360 Battery – Battery Saver uygulamasıdır. 360 Battery – Battery Saver uygulaması hangi uygulamanın ne kadar pil tükettiğini söyler ve böylece önlem almanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Yine bu uygulamanın sunmuş olduğu güç tasarruf modu sayesinde tek bir tıklama ile arka planda çalışan uygulamalar kapatılır. Böylece ekran kapalı ile arka planda hiçbir uygulama güç harcamaz.

360 Battery – Battery Saver uygulaması ile aynı zamanda gereksiz uygulamaların çalışmasını da durdurabilirsiniz. Hiçbir zaman kullanmadığınız uygulamaları devre dışı bırakarak hiçbir şekilde çalışmamasını sağlamış olursunuz.

Uygulama pil süresini de hesaplayarak cihazını kalan şarj ile ne kadar süre kullanacağınızı gösterir.

360 Battery - Battery Saver

 

360 Battery – Battery Saver Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut:  – MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  Android 4.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Pil Tasarruf Uygulaması – 360 Battery – Battery Saver İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler