Android İçin Pokemon Oyunu İndir – Pokemon Duel İndir

Android için Pokemon Duel oyunu bir tür pokemon maçları yapabildiğiniz strateji oyunudur. Oyunu ismini Pokemon Düello olarak da Türkçe çevirmek mümkün. Android için Pokemon Duel oyununda kendi pokemon takımınızı kuruyor ve rakip pokemonlarla maçlara çıkıyorsunuz.


Android İçin Pokemon Düello Oyunu

Android akıllı telefon ve tabletler için ücretsiz olarak Pokemon Duel oyununu indirin. Android için Pokemon Duel oyunu ile kendi pokemonlarınız ile rakip pokemonları savaştırıyorsunuz. Pokemon savaşları yapmak için Pokemon Duel oyunu hemen Android cihazlarınıza indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Pokemon Duel oyunu popüler Pokemon Go oyunundan farklı olarak pokemon savaşları yapmanıza imkan tanıyor. Masa oyunu şeklinde ilerleyen Pokemon Duel oyununda Android cihazlarınızda rakipleriniz ile pokemonları çarpıştırıyorsunuz.

Kendi pokemon takımınızı oluşturuyor ve pokemonları masa üzerine yerleştiriyorsunuz. Belli bir rota üzerinde ilerliyorsunuz ve rakip pokemon ile karşılaşınca savaş başlıyor. Rakip pokemon yendiğiniz takdirde masa üzerinde ilerlemeye devam ediyorsunuz.

pokemon-duel

Doğru pokemonları seçerek ve doğru strateji kullanarak rakip pokemonları yenip rekip oyuncunun üssünü ele geçiyorsunuz. Kendi üssünüzü korumak için savunmaya da geçebiliyorsunuz. Maçları kazandıkça yeni pokemonlar kazanıyorsunuz. Ayrıca pokemonlarınızın yeteneklerini geliştirebiliyor ve çeşitli pokemon eşyaları da satın alabiliyorsunuz.

Android cihazlarınızda Pokemon Duel oyunu online bir şekilde gerçek rakiplere karşı oynayabiliyorsunuz.

Pokemon Duel Tanıtım Videosu

Android İçin Pokemon Duel Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi  Android 4.1 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Pokemon Oyunu İndir – Pokemon Duel İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler