Android İçin Pokemon Oyunu – Pokemon GO İndir

Android için Pokemon GO oyununda birbirinden eğlenceli pokemon karakterlerini buluyorsunuz ve pokemon savaşları yapıyorsunuz. Venusaur, Charizard, Blastoise ve Pikachu gibi pokemon karakterlerini dışarıda gezerek avlıyorsunuz. Diğer pokemon oyuncuları ile pokemon savaşı yapabiliyor ve pokemon transferi yaparak koleksiyonu tamamlıyorsunuz.


Android İçin Pokémon GO Oyunu

Android cihazlarınızda meşhur Pokemon çizgi filminin oyununu oynayabilirsiniz. Android için bir tür gerçeklik oyunu da olan bu oyunda bulunduğunuz bölgeleri hem geziyor hemde pokemon karakterlerini yakalıyorsunuz. Bulunduğunuz bölgedeki doğada, tarihi yapılarda, müzelerde ve diğer gezilebilecek yerlerde pokemon arıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Android akıllı telefonlarınızda önce kendi karakterinizi oluşturuyorsunuz ve daha sonra bu karakterler dışarı çıkıp pokemon avlamaya başlıyorsunuz. Sürekli dışarıda gezerek oyunu oynadığımız için oldukça eğlenceli bir maceraya çıkıyorsunuz.

Android cihazlarınızda yakaladığınız pokemonlar ile diğer oyuncularla pokemon savaşı yapabiliyorsunuz. Pokemon GO oyununda trade sistemi yer alıyor ve sistem sayesinde pokemon transferi yapabiliyorsunuz.

Pokemon GO

 

Pokémon GO Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 58 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.4 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Pokemon Oyunu – Pokemon GO İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler